Autor Zpráva
Labisqie
Profil *
Ahojky!Ráda bych věděla váš názor na web 2beste.Jak se vám zobrazuje, a tak ale počítám že dobře,protože je to obyčejně s tabulkama, tak snad nejsou nijak rozházené.Jak se vám web líbí a tak :D .No ale není to žádná extra profesionální úroveň.Jo a alty u obrázků jsou jen u některých obrázků, protože třeba v galeriích je hrozná práce je tam dávat, tak na alty se neptám dík :D.Jo a snažte se být shovívaví :) sice pár webů za sebou mám,ale ještě nejsem profesionál, jak tady většina z vás :D DĚKUJU MOCKRÁT
Suji
Profil
Na mne moc velky obrazek nahore zabirajici pres pulku plochy. Take je ve FF vrchni obrazek uzsi nez zbytek webu a pusobi to pak trosku nekonzistentne, V IE jsem to nezkousel. Dale mi chvilku trvalo nez jsem zjistil o cem web je. Prvne jsem tapal, pak vidim "RAMMSTEIN -- Die beste Band der Welt aus Deutschland" a raduji se abych posleze zjistil, ze se tyka jen kytarove sekce kapely. Mozna jsem slepy a zabrzdeny ale svuj dil viny na tom ma prave i velky top obrazek.
qwett
Profil *
ram uprostred se mi nelibi...doporucuju ho odstranit anebo aspon mu odstranit border
MZF
Profil
1. Přidej hover do menu.
2. Nemožnost zvětšení písma v IE.
3. Neklikací logo.
4. Moc nerozumím červenému kříži, který je "na každém rohu" stránky.
chil
Profil
ja si myslim ze je to pekny web a za par let bude plny informaci, pokud v tom bude administratorka pokracovat :). jenom snad takova drobnost ze ty linky by se obesly toho posuvniku a ramecku, mozna by to lip zapadlo do stranky :). staci jenom nejak poupravit styl myslim :). jinak bylo myslim vse receno :). jen tak dal a at se dari chil! :)

hxxp://cillik.net
Labisqie
Profil *
Díky všem!
Suji: To logo zvětším, už jsem na to myslela, ale musím si počkat na photoshop :) A slepý snad nejsi :),ale weby o celých R+ je spousta a já ze stránky o Rammstein chtěla udělat i "kytarovou" a tak jsem to tak zkombinovala.

qwett: tak ráda bych ho dala pryč,ale to bych pak musela kopírovat vše do tabulky místo toho rámu a kdybych chtěla přidat odkaz do menu musela bych to složitě kopírovat do všech dokazů, nevím jak to udělat jinak.

MZF: 1.asi jsem blbá, tak trochu vím co to je ale fakt jen trochu :D
2. nevim jak na to
3. na co klikací logo,aby se dalo vrátit Domů?Na to je tam jiný odkaz.
4. červený kříž patří k desingu,rozumět se mu nemusí ;)

chil: díky moc! :)

Moc jste mi poohli ;)díky
MZF
Profil
Labisqie

1. Znamená to, že se ti nějak změní odkaz, když na něj najedeš kurzorem myši. Například změní barvu, odstraní se podtržení, prostě něco, aby bylo uživaleli jasné, že právě kliká na daný odkaz.
2. Definuj písmo v relativních jednotkách (em, procenta)
3. Je to běžná zvyklost, kterou už návštěvnící očekávají.
4. Design by měl návštěvníkovi pomoct při identifikaci webu a v jeho následné použitelnosti. Pakliže se uživatel zastaví a začne přemýšlet, jaký má vlastně onen červený kříž smysl, je to špatně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0