Autor Zpráva
Morelo
Profil *
Zdravím,

nedávno jsem sem dával na kritiku internetový obchod. Od té doby uběhlo pár dnů, kdy jsem vcelku intenzivně pracoval a dokonaloval eshop. Změněna byla lehce hlavička, IE bugy odstraněny, související zboží bylo přidáno, stránku jsem zarovnal na střed(předtím nebyla úplně ve středu), newsletter přidán, CSV import/export, SEO url upraveny, lehce komentáře upraveny, vyhledávání,...

URL: http://eshop.koukej.net

Takže by mě zajímal Váš nový názor na tento obchod, co byste případně přidali za funkce. Děkuji za Vaše názory a čas strávený věnovaný tomuto tématu. Morelo

PS: nemá o něj někdo zájem? 8o]:O)
anonym104
Profil
1) LOGO - neni...
2) popisek - kdyz najedu na odkaz: ram - byjede mi: subkategorie: 128mb -> ale je to vlevo nad kurzorem.. dej to klasicky pod kurzor :)
3) barvy odkazu bych zmenil z modre na tmave zelenou aby zapadly do barvy hlavicky... zelena modra a hneda moc nejdou k sobe
4) z paticky bych oddela odkaz: administrace - to snad kazdej admin zna ten odkaz ne? :) zbytecne se nekdo bude snazit tam dostat
5) odber novinek - zrusil bych prihlasit/odhlasit... odhlasujici odkaz bych dal primo do mailu s novinkou nekam dolu...

jinak zajimave :)
netcoop
Profil
Ahoj už jsem ti dost radil minule. Mám další připomínku:

Když rozbalím menu např RAM tak na další stránce je zabalené. Vyřeš to!
anonym104
Profil
http://eshop.koukej.net/ram/256mb.html proc mi nejde oznacit text: RAM: RAM je zkratka bla bla bla.... /// chtel jsem to oznacit a zkopirovat aby jsi to trosku prestyloval a nejde to ani oznacit...
filip186
Profil
Ty modré odkazy kazí design a moc se mi nelíbí to tlačítko hledat jak je namáčklé na textovém poli. Když kliknu na RAM tak mi vyjede menu, na něco zmáčknu (třeba 256MB) a menu zmizí. To se mi na tom taky nelíbí.
Morelo
Profil *
Takže, změnil jsem písmo(velikost, barvu, font) a pár věcí které tu byly napsány.
Ještě se pokusím nějak udělat, aby to menu si "pamatovalo" co bylo otevřeno a co ne, ale to až se mi podaří zjistit jak na to :)

Všem co tu přispěli děkuji
Rob Roy
Profil *
netcoop: spis bych se zbavil uplne rozbalovacich menu nez resil zda je nebo neni na nove strance rozbaleno
Morelo
Profil *
Menu je vyreseno, predelal jsem to do PHP místo JS, takze si to bude pamatovat :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0