Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, kouknite se mně na tento web www.kostelnik.cz . Za připomínky předem děkuji.
Casero
Profil
Anonymní
mě se ten web líbí..fakt pěkně sladěnej..jen v tom plogu nějak nechápu ten rodinej domek..bych čekal něco kde je velká výška
Ice
Profil
ty varianty jsou dve, zákazník si vybral tuhle. On je spíše zaměřen na stavební činnost.
DyBoy
Profil
jj je hezkej. al taky mi to logo, nějak nefachá pod očima :)
Mistr
Profil
Anonymní
Vypadá hezky, přesto mám několik poznámek:
(1) Na větší mapě (obrázek) se Ti na okrajích rozlilo kafe nebo co?
(2) Obrázek zmíněný v předchozím bodě bych lépe zapracoval do grafiky webu. Myslím, že by to jen prospělo.
(3) Ve stránce Kontakty bych k textu Online mapa s možností navigace. přidal napčíklad malou ikonku map na Seznamu. Upřímně: po přečtení textu odkazu jsem se domníval, že se po klepnutí dostanu na mapu webu Karla Kostelníka.
(4) Taktéž ve stránce Kontakty máš v části Chcete vědět více? větu Objednávkové formuláře vyřizujeme obratem. Co to je objednávkový formulář? Chvíli mi trvalo, než jsem přišel co to je a kde ho získat. Proč to neudělat jako hypertextový odkaz na příslušnou stránku?
(5) Ve stránce Výškové práce se nezobrazuje obrázek u části Výroba a montáž střešních zábran proti pádu střešní krytiny.
(6) Osobně bych více v menu zvýraznil, na které jeho položce se po otevření stránky právě nacházím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0