Autor Zpráva
DyBoy
Profil
http://design.jen-tak.net/index.html


co vy na to?
Casero
Profil
DyBoy
vypadá to divně celkově jen ten obrázek v logu jue pěknej..věřím že totos opravdu tvořil ty!
Anonymní
Profil *
Nevím, přijde mi to dost divné, když máš téměř bílé pozadí a do toho hned na tvrdo černý obsah.
Anonymní
Profil *
Casero
Perfektní načasování :D!!!
Casero
Profil
Anonymní
:-D to jo no...ale byl sem dřív :-D
DyBoy
Profil
Nevím, přijde mi to dost divné, když máš téměř bílé pozadí a do toho hned na tvrdo černý obsah.


Docela se mi líbí kontrasty, njinak, byly by rady, jak co vylepšit?
roberta
Profil
píšeš, ako si sa smial na chybách v texte... prečítal si si to po sebe?
Casero
Profil
DyBoy
třeba tam zakombinovat to menu...absolutně se tam nehodí
DyBoy
Profil
píšeš, ako si sa smial na chybách v texte... prečítal si si to po sebe?


Jo o těch vím, ale v návrhu mi to nepřijde nijak důležité



třeba tam zakombinovat to menu...absolutně se tam nehodí


Vida, první konstruktivní rada :)
roberta
Profil
chýba ti tam koniec jedného divu...
DyBoy
Profil
Ty tlačítka jsem zkusil kapku zakomponovat
DyBoy
Profil
chýba ti tam koniec jedného divu...


Vím o tom, jen mi prostěš nejde uzavřít mrcha. už jsem si o to psal. Když ho tam bodnu, stejně mi validator hází chybu.
roberta
Profil
daj ho pred </body>
Casero
Profil
stejně mi validator hází chybu.
není pravda!!!
DyBoy
Profil
Už jsem si taky všiml, hm, že jsem ho aktualizoval a valil na mě error. omlouvám se, moje chybka.
roberta
Profil
Vím o tom, jen mi prostěš nejde uzavřít mrcha. už jsem si o to psal. Když ho tam bodnu, stejně mi validator hází chybu.
robíš si srandu?
DyBoy
Profil
robíš si srandu?


Už jsem si všiml. myslím, že nemá dál cenu mě za to peskovat.

psáno výše:

Už jsem si taky všiml, hm, že jsem ho aktualizoval a valil na mě error. omlouvám se, moje chybka.
DyBoy
Profil
Trochu jsem vylepšil hover
filip186
Profil
DyBoy
Je to šablona?
Casero
Profil
Je to šablona?
u něj je to dost možný...ale on ti to samozřejmě popře..
DyBoy
Profil
nechal jsem se insirovat jednou šablonou, co jsem ji viděl na screenu, ano, ale po kódování a designu má společnou jen asi tak šířku :) a podobnou navigaci.
Anonymní
Profil *
HTML a CSS jsem se naučil docela nedávno a musím říct, že mi to dalo docela zabrat. jednou jsem tak projížděl diskuse na internetu a zvláště tu na Jak psát web.cz a našel jsem tam jedoho borečka, co si udělal stránky o webdesignu a co za to všechno chěl a tak vůbec. Jsem se musel hodně nasmát, protože ty stránky byly celé rozházené a nedalo se na ně koukat. samá hrubka, rozházený design. A taky ty jeho ceny. No, nezasmál jsem se jenom já, ale asi všichni v této diskusy. Mým cílem není tvorba www stránek za hrůzné peníze a ani tvořit obrovské webové portály. Mým cílem je pomoci méně zkušeným lidem na internetu, kteří na html a podobné věci nemají čas. A když za to budu chtít pár korun, tak se na mě nebudete zlobit, že? :) - Zato v tomhle textu není ani jedna chyba. Když chceš na svých stránkách kritizovat, tak si prvně udělej pořádek u sebe.
DyBoy
Profil
Zato v tomhle textu není ani jedna chyba. Když chceš na svých stránkách kritizovat, tak si prvně udělej pořádek u sebe.


Nevšiml sis, že je to jen šablona? Asi ne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0