Autor Zpráva
PSI-W3?
Profil *
Vím, že je to asi hrůza a děs, ale zhodnoťte. Díky.
Odkaz Psycho názory

PSI-W3?
DyBoy
Profil
Vstupní stránka (ta mě neštve)

Ale navigace je špatně vidět a možná by to chtělo trochu ohraničit a dát tomu trochu ucílenější design.

Mimoto, ta oranžová na mě děsně křičí.
kuko
Profil *
necitatelne a bez dizajnu. bieda
Mistr
Profil
PSI-W3?
(1) Barva vstupní stránky bije do očí.
(2) Upozorni návštěvníky, že se jim po kliknutí na obrázky ve stránce Úvod tyto nezvětší, nýbrž že se jim spustí video!
(3) Odkazy v menu jsou na pozadí velmi špatně čitelné.
filip186
Profil
Porušujete pravidla WZ.
PSI-W3?
Profil *
filip186

A to jako proč? Na vstupní stránce přece text je. Nebo ne??
filip186
Profil
PSI-W3?
No, ale je tam vstupte a to není hlavní stránka podle WZ. Lišta by to vyřešila :)
PSI-W3?
Profil *
filip186

A to to tam jako nemůže bejt??? Dyť to tam má určitě fůra lidí. Viděl sem pár stránek, který tam měli "vstupte" a admini to povolili.
Anonymní
Profil *
Na Webu Zdarma nesmí být na první stránce jen tlačítko vstupte, budou Vás za to penalizovat reklamou nahoře na každé stránce, nejen na první.
PSI-W3?
Profil *
Smažu VSTUPTE a dám tam POKRAČUJTE - o tom nikdo nic neříkal ;-).
Joker
Profil
Můj názor:
- Za prvé podle nových podmínek WebZdarma pokud má web "vstupní stránku", musí být reklama až na hlavní stránce webu, ne na vstupní stránce.
- To pozadí je strašně agresivní, text se špatně čte. Lepší by byla nějaká klidnější a méně výrazná barva na pozadí. Používat červenou barvu písma na oranžovém pozadí taky není úplně šťastné
- Jelikož jsou na stránce relativně malé objemy textu, možná bych volil trochu větší písmo, aby text víc vyplnil prostor. Na mém rozlišení 1280x1024 všechny stránky krom knihy návštěv vypadají jako malé "okénko" textu na velké prázdné ploše.
- Navigaci bych udělal výraznější, jak píší i ostatní výše
- u takovéhohle jednoduchého rozložení je dle mého názoru zbytečné používat tabulky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0