Autor Zpráva
Walter
Profil *
Liguria design - grafický návrh

Co říkáte na předbězný návrh?
Mistr
Profil
Walter
(1) Modrý text v záhlaví je špatně čitelný. Je totiž psán písmenky příliš uzounkými a přitom vysokými.
(2) Nevím, co je to corporate identity. Věřím, že Tví zákazníci to lehce pochopí.
tiso
Profil
1. Priestor si pojal skutočne veľkoryso, mal by si sa krotiť vo vertikálnom smere...
2. V strednej časti (Vítejte až obrázok s olivami) máš zbytočne ten prechod po stranách, nevyzerá to dobre, hlavne keď sa to nad a pod touto časťou nevyskytuje, chce to graficky spojiť...
3. Ľudia budú mať zmätok v tom čo je odkaz a čo nie, z farieb (modrá/zelená) si to nedomyslia, podčiarkuj odkazy!
4. Chceš robiť stránky alebo informovať o sebe? Ak to prvé tak prehoď poradie boxov "O MNĚ" a "SLUŽBY".
quinux
Profil
Mistr
Nevím, co je to corporate identity. Věřím, že Tví zákazníci to lehce pochopí.
No neříkám, že to má Walter úplně správně (že to má napsané tak "odborně"), ale pojem Corporate Identity je docela běžný a jedná se o "firemní identitu" - logo, barvy firmy apod. - prostě vytvoření jednotného "stylu" firmy.

IMHO pokud bys odmítal tento pojem, tak potom musíš totálně zavrhnout některými jedinci používaný "freelancer", protože toto slovo je podle mě mnohem horší. ;o)
Walter
Profil *
Diky moc za rady, chtěl bych se zeptat, jak vidite dnešní trend tmavých webů?

Uvažuji o jiném návrhu, s více světlými a teplými barvami. Tento mě připadá až moc osobní, myslím, že tmavší barvy tak nezaujmou potencionální klienty. Asi nasadím minimal.

K těm textům, překlepy v návrhu nehrají takovou roli.
Mistr
Profil
quinux
Nevím, co je to corporate identity.
Díky za vysvětlení.

Mě to pak napadlo. Ostatně i překlad z angličtiny tomu napovídá. Na tohle ještě má angličtina stačí. :-)

Spíš mi šlo o to, zda je správné, tolik hýřit cizími slovy. Tobě každopádně díky za osvětu a za potvrzení mé - do této doby domnělé - teorie.
Walter
Profil *
Muzete se vratit k tematu, pokud ale chcete rozvest duskusi nad tematem Corporate identity, doporučuji vlastní thread.
quinux
Profil
Walter
Myslím, že jsme od tématu až tolik neodbočili.

No, ale hlavičku webu nemáš velkou, ale gigantickou, což se mi osobně příliš nelíbí, ale na druhou stranu je v té hlavičce téměř vše důležité řečeno - čím se zabýváš.

Jak podotkl tiso, tohle opravdu nevypadá jako osobní web a asi to ani jako osobní web nechceš, takže zdůrazni "služby". Ostatně se ti odkaz na služby nenachází (narozdíl od "o mně") v horních záložkách.

Co se týče toho modrého textu tak ten je opravdu trochu hůře čitelný, stejně jako výpis těch čtyř hlavních oblastí - ty mají moc nahuštěné písmo.
Walter
Profil *
quinex

To pismo je nahustene, protoze je to pismo PS tj. vyhlazene. Budu pro to pouzivat normalni font Arial.

Moc děkuji za nazory.
Nox_lbc
Profil
To pismo je nahustene, protoze je to pismo PS tj. vyhlazene

Tak si nastav písmo na "strohé" (normal) a uvidíš jak to bude vypadat ...
Joker
Profil
Mně osobně čitelnost toho textu připadá OK, ale pravda že by to chtělo nějaký zřetelný způsob odlišení odkazů.
A rozhodně zmenšit ve vertikálním směru! Možná by stačilo prostě zmenšit rozestupy kolem loga, patičky a hlavního nadpisu a stránka by nemusela v rozlišení 1280x1024 scrollovat
tozi
Profil
A mne sa zase zda ze je to template pretoze som to uz videl niekde,si to asi trosku prerobil.ze? ;)

Ale to nic :))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0