Autor Zpráva
veje
Profil
Zábavný server. Co na to říkáte? Zaujmulo vás to? Co změnit. Díky moc za postřehy.

http://www.kachna.cz
čoko
Profil *
máš to rozjeté ve ff, ale jinak se mi to líbí
veje
Profil
Ve Firefoxu? Teď na to koukám a zdá se mi to OK. Co Vám tam přesně nefunguje a v jaké verzi FF? Díky za tip.
Nox_lbc
Profil
na první pohled:
1) nadpisy (zábava, doporučujeme atd.) v pravém a levém sloupci odsadit od levého okraje ..
2) jak jsem pročítal vtipy, občas se tam objevují některé bez diakritiky, což celý projekt IMO degraduje do druhé ligy ...

Nevím no, najít dnes nový originální vtipný vtip není vůbec nic snadného ... snad se ti to podaří ... tzn. ne jen slepě kopírovat od konkurence ...

uvidíme jak si povedeš v tvrdém boji konkurence ... hodně štěstí ... zkus přinést něco nového a originálního a nesnaž se mít na stránkách všechno (vtipy, hry --vs-- čtenářský deník, fotoseznamka apod.) ...
diayr
Profil *
hallo diar ich bin hezar
Tomass
Profil *
Nedávno jsem zíral na jednu stránku snad minutu, že tam není něco v pořádku a pořád jsem nevěděl proč. Pak mně došlo, že tam není žádný banner. Trochu mě šokovalo, že když tam nebylo nic blikajícího kolem, tak to prostě mozek přivyknutý na to, že má bannery filtrovat, špatně snášel. Doufám že mně jen trošku hráblo a že se to spraví.

U tebe mi nic takového nehrozí. Tohle je stránka, kde nedáváš vlastnímu obsahu víc než 50% plochy. Zbytek sežerou bannery. Buď máš zatraceně drahej hosting, nebo ses rozhodl, že zbohatneš na pár stovkách vtipů, které postahuješ z netu.
Tomass
Profil *
Nox_lbc hry a seznamka míří ven. Hry samozřejmě s ?partner=kachna.cz.

veje: Za kolik je klik? 20h?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0