Autor Zpráva
DyBoy
Profil
Další můj pokus... Písmo bude ve finále mnohem ostřejší a myslím, že místy mi něco o pár pixelů uhýbá, ale i tak bych byl rád, kdyby jste ohodnotily, snad je to lepší než ten první a druhej, co jsem zde uveřejnil :)

http://data.jen-tak.net/img/vyvalime.png

Teda zaotravuju :)
Anonymní
Profil *
Proč chceš, aby Tvé výtvory hodnotily jen ženy? viz: hodnotily.
flz
Profil
font v menu splyva s pozadim, skus mu dat stroke
DyBoy
Profil
Proč chceš, aby Tvé výtvory hodnotily jen ženy? viz: hodnotily.


jak to mysllíš?

Mimoto, trochu jsem to vylepšil jedním pozadím.
Joker
Profil
DyBoy
Sice nejsem holka ( viz "ohodnotily" ;) ) ale:
Proč snad ve všech návrzích co jste tu zatím poslal děláte tak veliké logo? Takže zase: zmenšil bych výšku hlavičky a výrazně zredukoval horní okraj.

Dál není moc dobré mít pod textem pozadí, ve kterém jsou výrazné barevné změny. To pozadí co je pod horním proužkem s odkazy obsahuje přechody z hodně světlé do hodně tmavé barvy, takže na některých místech se může text špatně číst. Buď bych dal výraznější písmo anebo méně výrazné pozadí (obrázky jsou sice obrázky, ale pozadí pod textem by mělo být pokud možno nenápadné)
Joker
Profil
DyBoy
Proč chceš, aby Tvé výtvory hodnotily jen ženy? viz: hodnotily.

jak to mysllíš?

Čeština ;)
Píše se:
Muži hodnotili
Ženy hodnotily
Děti hodnotily
Muži, ženy i děti hodnotili
Nox_lbc
Profil
Proč chceš, aby Tvé výtvory hodnotily jen ženy? viz: hodnotily.

Nebo psát v trpném rodu a je to, př. "Byl bych rád, kdyby byl můj web ohodnocen ... atd. " a je po starostech s i/y ;-)

EDIT: NO-OT:
1) místo ODKAZ ODKAZ dávej smysluplné výrazy, vypadá to pak komicky ...
2) to samé odrážky vpravo bez textu ...
3) Times mi k tomu designu moc (rozuměj vůbec ;-) nejde ... zkus Verdanu, Tahomu ...
4) hlavičku zkrátit o 20 - 30px ...
DyBoy
Profil
To si tu musím hrát se slovíčky? No to je fuk. Hlavičku určitě zmenším.
DyBoy
Profil
Tý jo, no tak tahle diskuse je už poněkud zbytečná, jeden kluk to ode mě koupil :D
Joker
Profil
Nox_lbc
Nebo psát v trpném rodu a je to, př. "Byl bych rád, kdyby byl můj web ohodnocen ... atd. " a je po starostech s i/y ;-)
Hehehehe, to mi připomíná ten vtip jak policajti najdou u školy mrtvolu a nevědí, jestli do protokolu napsat "u školy" nebo "u školi", tak ji přenesou ke kostelu a napíší "u kostela" :D
filip186
Profil
Dalsi sablona?
Casero
Profil
DyBoy
ju...neříkej žes to dělal sám??..jiank je to docela dobrý...ale na kolik procents to dělal ty, co?
DyBoy
Profil
ju...neříkej žes to dělal sám??..jiank je to docela dobrý...ale na kolik procents to dělal ty, co?

100% Jen mě ten design tak napadl. Klidně si pohledej na netu, nic takovýho nenajde.
filip186
Profil
DyBoy
Nic nemuze byt jen tak stoprocentni. Neco udelal pocitac, neco editor ve kterem se delala ta stranka atd.
DyBoy
Profil
Nic nemuze byt jen tak stoprocentni. Neco udelal pocitac, neco editor ve kterem se delala ta stranka atd.


no když je to myšleno takto :) tak v tom případě jsem dodal nápad, trochu umu a trpělivosti :)
chil
Profil
cele je to jenom o tom obrazku na pozadi, ktery je esi se nepletu z nekama stahly... ten font se myslim k takovemu tematu moc nehodi. spis nejaky futuristicky a jednoduchy, zadne velke hrani. par peknych ikonek a mozna neco vic nez jen obsah a menu by to chtelo, nejakou dalsi informaci. dale bych do navrhu pouzival nevyhlazene, at potencionalni klient vidi, jak bude stranka ve skutecnosti vypadat. v obsahu je mezi prvnim textem a druhym nadpisem moc mista, stejne jako pod druhym textem. dolu by to chtelo nejake informace jako copyright a alespon email na provozovatele stranky. taky bych trochu omezil stiny pod menu apod, nebo je dal jako vnejsi stin, ale to uz sou detaily :). at se dari a pekny vecer vsem ja chil! :)

hxxp://cillik.net
Casero
Profil
DyBoy
100% Jen mě ten design tak napadl
no..no..to už tu bylo...myslím, že u tebe je 100% leda prohledat celej net a to se mi teda nechce
Nox_lbc
Profil
Myslím, že když v 1 mil. templatů bys určitě něco podobného našel, ale věřím, že to dělal sám ... holt za chvíli už nebudou nápady na nové a nové designy ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0