Autor Zpráva
DyBoy
Profil
Někdo me požádal abych mu udělal design pro jeho dražák, že tam toho moc nebude a akdyž ano, tak se stránkováním, chtěl to delý v šedé a vůbec, nepřipadá mi to jako dobrý návrh, ale když sem mu to ukázal, tak div mi neurazil hlavu u stropu, jak jásal. vymlouvat mu to nebudu, ze zdejší diskuse jsem už vyrozuměl, že tyto weby budoucnost nemají.

http://data.jen-tak.net/img/dragon.png
Casero
Profil
DyBoy
hmm..opravdu dost bída...možná kdybys místo 50 hnusných www udělal 1 pořádný, bylo by to lepší...nechápu co to je za pasra :-DD
DyBoy
Profil
Mě se to taky nelíbí, tomu klidně věř. ale když to chce, tak proč mu to neudělat.
DJ Miky
Profil
- Celé šedé - nudné, nevýrazné. Určitě by to chtělo zvýraznit jinou barvou... Ale když to chce celé v šedé...

- Ten šum tam je schválně?

- Nějak mi tam nepasují ty fonty...
DyBoy
Profil
Já vím, opravovat to ale nebudu, jen mě zajímalo, jestli je můj názor stejný jako váš.
Anonymní
Profil *
Všechny ty šablony předtím vypadaly o dodt líp.
filip186
Profil
To jsem psal já.
Anonymní
Profil *
Já ti věřím, že to děláš ty. Jen ses nevymanil ze svého stínu a pořád měníš jen pozadí a fonty ve stejném mustru. Takže i když třeba Tvoje, pořád je to jen šablona a pár změněných pozadí. Kolik už jsi tady toho vystavil? 4 návrhy stejného "tvaru"? Oko není ..., oko vidí. Ale, co mi nejde pod nos, je to, že to po Tobě někdo chtěl a jásal.
DyBoy
Profil
Mě to neva, když se mu to líbí, tak a´t znám víc lidí, kterým se líbí takové styly webů.
chil
Profil
tak ja ti nevim, chces kritiku ale nic si z toho nevemes, proc do navrhu treba porad cpes to vyhlazene pismo? mas ho v exploreru nebo firefoxovi ci co pouzivas taky tak vyhlazene? ber si neco z nazoru ostatnich a dotahnes to dal... at se dari ja chil! :)
DyBoy
Profil
Já si z toho samozřejmě něco beru. a to je ponaučení pro příště. :)
llook
Profil
Barevně je to až moc sladěný a písma jsou prozměnu až moc různý (tři různá akcidenční písma, na zřejmě obsahovém webu...). Když se to někomu líbí, proč ne, koukat se na to dá.

Co je za písmo ta egyptienka použitá pro hlavní obsah? Zběžně jsem projel fonty ve svých Windows a nenašel jsem ji.
Stinky
Profil
Nechci rýpat, ale já bych to spravil formátem disku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0