Autor Zpráva
levi
Profil *
Mozete zhodnotit webdesign, obsah a vzhlad? Kolko by ste dali za taku stranu?
Vdaka
levi
Profil *
Tu je link: www.liptov.szm.sk
nonewood
Profil
levi
Nelíbí se mi ty barvy pozadí, špatně se to i čte. Designem dobrý nápad, ale zatím to na mne moc hezky nepůsobí. Cenově to nedokážu posoudit.
lopik
Profil
myslim si ze je to web na velmi nizkej grafickej urovni. cele je to prilis huste a zaroven nepriehladne. jednoducho je to nevydarena stranka bez pouzitia css. pismo je miestami dost necitatelne a zle odsadene. ak sa chces bavit o nejakej prijatelnej cene tak maximalne 1000,-Sk aj to je podla mna vela.
Nox_lbc
Profil
Hrůza, obsah stojí za nic, vzhled je katastrofální. Z tohle bych nedal ani vyžvejkanou žvejkačku ...
lopik
Profil
vsimnite si velkosti tych obrazov hore na uvode stranky.... nechcem schvalne pouzivat nazov hlavicka.
chil
Profil
chce to aspon neaky padding u tabulek, nejakou peknou hlavicku, logo a copyright at to ma hlavu a patu, pokud nepomuze padding tak pouzit jiny font... nebo jit napr na templatemonster.com a hledat inspiraci :). promin, ale pokud se chcu na internetu prezentovat, musi to zaujat at to ma smysl, ale toto by mne odradilo jako nejaka stranka s reklamou na p*rno... enem nazor, chil! :)
Peca
Profil
Ve FrontPage se dají udělat daleko lepší stránky. A nevím, proč by za to měl někdo platit, když si to může naplácat sám.
quinux
Profil
Podobně vypadají weby, ze kterých se mi po kliknutí na nějaký odkaz může antivir zbláznit. Na nic jsem raději neklik.
jago
Profil *
Ubytko vyzera super, ja som to v klude preklikal. Bez problemu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0