Autor Zpráva
error414-
Profil *
http://program.error414.com/ co rikate na grafiku a na funkcnost systemu?

za odpovedi diky

error414
DJ Miky
Profil
Grafika je podle mě dost naplácaná...
Inpocasi
Profil
Když je to malým písmem tak to musí jít zvětšit
Greld
Profil
není to špatné... jen mně nejde do hlavy to počítadlo v levém dolním rohu...
Greld
Profil
ta registrace nevipadá moc dobře s tím bordrem tabulky...
error414-
Profil *
ve FF to jde zvetsit to pismo, je to pulroku prace
Casero
Profil
ve FF to jde zvetsit to pismo
njn...ale v IE je potřeba nastavit velikost písma bud klič. slovama nebo v procentech, ..jinak příjde mi to dost přeplácaný, proatě všecko co s edoma našlos tam hodil..
Paulos Etruska
Profil
Moc pěkný,pokud by to byl prázdnej návrh. všecny ty obrázky to kazí...radikálně bych ubral, zvětšil písmo a mezery,je to nepřehledný.
Mistr
Profil
error414-
Souhlasím s kolegy, že množství malých ikonek skutečně kazí celkový vzhled. A máš tam i pravopisnou chybku: píše se O mně
error414-
Profil *
BTW: nedelal jsem to ja ale program ,to je jedno.

Tu chybu opravim. A diky za nazor, pokusim se stim neco udelat.
Program
Profil
Zdravím,
začnu odshora :
1) grafika - pocit přeplácanosti - mě se to líbilo - takové roztomilé ikonky - leč ostatním se to nelíbí takže asi budu muset ubrat :)
2) počítadlo v dolním rohu - je to schválně, protože když sestavuju RC, tak abych to mohl snadno smazat (ale ja stejně skoro vždycky zapomenu)
3) velikost pisma apod. - css sem nepsal a template nedělal - takže ;-)
4) Přeplácaný - otázkou je co tím přesně myslíš? jestli grafiku tak to už se tu řešilo a ano uberu. Pokud myslíš komponenty - tak to neni co se doma našlo, ale udělal sem základ a na to začal nabalovat.
5) Pravopisna chyba - holt nikdo neni dokonaly a původně sem tam měl o mne (coz je pravopisne správně i bez háčku). Ale díky za upozornění.

THX všem co mi poskytli konstruktivní kritiku. Dalši (konstruktivní :)) kritika je velmi vítána!
Program
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0