Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co si myslíte a hlavně co byste vylepšily na grefickém návrhu viz. adresa: http://www.in-web.ic.cz/peloweb.png (jedná se o osobní web)
Casero
Profil
Anonymní
a kde je ten web??..toto je jen ubohý náčrtek, menu dost obyčejné to v levým rohu není špatný..
filip186
Profil
Co je napsaný tím čínským nebo jakým písmem?? Jinak není tam vůbec nic, co hodnotit.
Greld
Profil
seš skaut? Nebo proč je tam ta skoutská lilie?
jonge
Profil
Casero + filip186 + Greld
On chtěl hlavně zkritizovat to, co byste vylepšili ;)

Anonymní
Já bych začal odznova :D
Casero
Profil
jonge
Já bych začal odznova :D

tak tmu říkám slovo :-D
Inpocasi
Profil
Já bych to nazval POLOWEB a začal od začátku :-)
filip186
Profil
POLOWEB
ČTVRTWEB a hotovo.
netcoop
Profil
Fuj amatér!!
inocencz
Profil
netcoop
Ale no tak! :)

Anonymní
Podívej - web se dá (hlavně) hodnotit z hlediska kódu, obsahu nebo grafického zpracování. Vzhledem k tomu, že je to pouze obrázek, hodnocení kódu odpadá. Obsah také žádný. A jelikož jde grafické zpracování povětšinou ruku v ruce s obsahem, nemůže být ani toto kompletní dílo - jde jen o trochu žluté a obrázek s nápisem "Pelo web". Opravdu si myslím, že zde není co hodnotit - možná sis všiml, že se při různých zkouškách a grafických návrzích používá např. "text text text text text..." nebo lépe (vypadá to jako skutečný text) "Lorem ipsum dolor sit amet..." - je to i proto, že grafický návrh by měl počítat s obsahem.

PS: snaž se vyhnout samoúčelným obrázkům jako ty čínskénebojaké znaky - je to tam k ničemu a lidé to nepochopí (protože není co chápat) > je to typický amatérizmus naplácat všemožné samostatně možná zajímavé grafické prvky jeden přes druhý asi jako když pekli pejsek s kočičkou dort.
Gyoja
Profil *
To jsou znaky čínského zvěrokruhu: Tygr, zajíc, buvol atd.., ale PROČ?
Bubák
Profil
Co je napsaný tím čínským nebo jakým písmem??
Přece: "S radostí se Vám postarám o Bóbika"

Pokud to má být web čínského skauta, tak nemám nic proti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0