Autor Zpráva
Matthew
Profil
Poprosim vas o zhodnotenie web stranky http://www.pneumatiky.sk/.

Stranka je vo fazi vyvoja a vyroby - je to taka "beta" verzia, preto ocenim kazdy konstruktivny napad a podnet.

Ďakujem
Dan Fojtík
Profil
Matthew
1) Zvětšil bych písmo v horizontálním menu; vypadá to docela slušně, už tu bylo dost horších webů.
2) Používáš XHTML, ale posíláš ho jako jako text/html. Není to zbytečnost?
3) Požíváš tabulky na netabulková data - například menu, patička a ty infoboxy.
esemeska
Profil
Dal bych to na 100% sirku a obohatil logo(hlavicku)
jinak je to imho vyborne
Railbot
Profil
Dan Fojtík
2) Používáš XHTML, ale posíláš ho jako jako text/html. Není to zbytečnost?

Proč by? Prakticky se to téměř jinak zatím nedá použít a XHTML je zkrátka v módě. Takže zrovna tohle bych nevytýkal.
quinux
Profil
Dan Fojtík
2) Používáš XHTML, ale posíláš ho jako jako text/html. Není to zbytečnost?
Není zbytečné vyvolávání flame se na to ptát?

Matthew
Na úvodní stránce bych hned uvítal nabídku nějakého produktu, nejen proto, aby bylo zřetelnější, že jsem se dostal na e-shop.
Home
Proč používáš anglický výraz na slovensko/českém webu? Nezní mnohem lépe třeba "úvodní stránka"?

Při vstupu do sekce bych očekával, že na mě vybafne hned nějaká nabídka. Ty, ale nabízíš pouze "složitý" parametrický vyhledávač.
Dej tam hned radši seznam všech produktů (stránkovaně samozřejmě) v kategorii.
Navíc jsem nepochopil "* Šedé polia sú povinné" je tam šedý box a v něm bílé selecty. Které pole je tedy šedé?

V pneumatikách se přiznám moc nevyznám, ale nešlo by v detailu produktu se trochu víc rozepsat? Co třeba nějaké testy jízdích vlastností. Nebo cokoliv co pomůže laikovi v rozhodování.


Objednávkový formulář obsahuje pole "sposob dodania". První možnost je "dobírkou", ale není nikde uvedena cena té dobírky. Osobně, i když se shopem prolosukám tak daleko, že již vyplňuji formulář, tak ve chvíli kdy zjistím, že vlastně nevím kolik nakonec zaplatím nákup nedokončuji. Výši dobírky tam, alespoň někde nad formulář napiš, když už nic víc.

* - Povinné polia
Přesuň nad formulář. Jak začínám vyplňovat formulář tak chci vědět co mám vyplnit a né až na konci formuláře.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0