Autor Zpráva
lopik
Profil
zhodnotte graficky navrh stranky zakladnej skoly. dakujem.
filip186
Profil
Když už se to dává zhodnotit, tak hlavně bez těch nesmyslů.
lopik
Profil
hore som pisal ze by som bol rad keby ste zhodnotili grafiku a nie tie nezmysly. lebo ani kod a ani obsah nie je kompletny.
quinux
Profil
lopik
Súčasnos�
Nechybí ti tam "ť"?

Nadpis "základná škola terchová" je ztracený mezi těmi obrázky.

Místo těch nesmyslů používej raději výplňový text. Bude to vypadat lépe a bude se to i lépe hodnotit
Inpocasi
Profil
Já vidím pouze žlutou stránku
Filips
Profil
To žleté pozadí moc "křičí" a ty barvy mi přídou neživé takové zašlé. Působí to na mě že je ta stránka pěkně stará.
millos
Profil *
Je to take ani mastne ani slane.
- do meta tagu davaj kodovanie jazyka.
- zo zaciatku sa snaz presne kopirovat design profi webov, nie len napodobnovat a postupne sa dostanes do toho, ze urobis nieco originalne co bude vyzerat profi. - vsetko je to v detajloch.
quinux
Profil
millos
zo zaciatku sa snaz presne kopirovat design profi webov, nie len napodobnovat
Tohle bych tedy nedoporučoval, to je porušení autorských práv.
lopik
Profil
v podstate s tvorbou webov iba zacinam mam 15 a tomuto sa venujem mozno necely rok a do tvorby stranok sa v podstate iba dostavam. takze som rad ze ste mi napisali vase nazory a pripadnym dalsim pripomienkam sa potesim.
509
Profil
quinux nemas celkom pravdu...Autorsky Zakon chrani diela, ci uz dusevne, ci akekolvek ine, takze ako zaklad tvorby si moze pouzit namet aky sam uzna za vhodne... Podla toho co vravis, tak ak nakreslim mercedes, porusil som tymto prava autora.. coz je uplny nezmysel.;)

Prijemny den zelam
quinux
Profil
509
Nevím, nejsem právník, ale myslím, že když nakreslíš ten mercedes a budou tě chtít za to zažalovat tak s největší pravděpodobností vyhrajou. ;o)

ALe především je rozdíl mezi tím použít něco jako základ a na konci z toho vytvořit něco úplně jiného a něco doslova zkopírovat a jen pozměnit pár barviček a texty a v podstatě tohle millos radil.
509
Profil
Quinux, iste! Ja som netvrdil, ze si uplne mimo, len, ze nemas celkom pravdu, ale to by bolo na strasne dlho a celkom na inu temu..;)

a apropoo... toto ani nie je tema pre pravnika, mam za to, ze aspon to minimalne povedomie, by mal mat kazdy jeden, kto chce nieco tvorit..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0