Autor Zpráva
MaJJ
Profil
Prosím o hodnocení k designu stránky http://majj.own.cz. Díky předem za jakékoliv připomínky :)
Speciální věcičky zde použité - asi jen IE hack (validní) a WEFT font Candara (z Windows Vista).

edit: Nejdříve jsem to chtěl nazvat KISS - Keep It Simple, Stupid!, ale nakonec z toho sešlo.

Tak, jak jsem si to původně představoval, to mám zde.
MaJJ
Profil
v Opeře se ten obrázek zobrazí trochu roztáhnutý, nevím proč. To je jedno :)

edit: tak to je vpoho, jen jsem to měl špatně spuštěné (operu)
chil
Profil
zde nic neni a tady nic neni a tady nekdy neco bude. dobre, tam se asi nevratim :). kdyz uz tak to dej jako hodnoceni navrhu a ne stranky. a co se navrhu tyce tak tam neni moc co hodnotit, na weby je treba trocha napadu ktery tady zel nevidim ani jeden... chil! :)

hxxp://cillik.net
MaJJ
Profil
nj, ten web jsem dodelal vcera. ja bych spis chtel posoudit ten design atd ;)
509
Profil
"tato stránka mi tedy slouží jako archiv, a Vám poslouží asi jako zdroj inspirace. " .. nic v zlom... na mna to moc inspirativne neposobi! ;)

Ved tam vazne nic nieje, co tam na tom chces hodnotit?

..ani ten design.. ale na tom, co tam nic neni, by som si dovolil tvrdit, ze nevhodne vybrany font textu k tomu okolo, co ty volas designom..;))
MaJJ
Profil
k te inspiraci - to budou az ty dalsi layouty, ktere tam pak pridam... chjo :)

a k tomu ze tam nic neni - uz jsem se v prvnim prispevku opravil, ze chci hodnotit design

a k designu - diky za nazor, a podle me tam ten font docela sedne... ikdyz verdana by taky nebyla spatna ;)
Casero
Profil
MaJJ
zkus bych dat něco na pozadí..něco jemnýho..třeba proužky....a to písmo je hnusně velký v patičce..jinak to není a¨ž tak strašný
Casero
Profil
MaJJ
a ješt bych tam určitě dal nějakej hover..takhle je to strašně suchý ty stránky
MaJJ
Profil
jj, díky za názor... něco s tím udělám, minimálně ten hover
Filips
Profil
:: Není klikací logo
:: Chtělo by to oživit barvy
:: Hover bych tam uvítal
Icepoint
Profil
urcite hovery, a barevne odlisit odkazy od zvyraznenyho (jako napriklad na hlavni strance podpis a v paticce ICQ copyright apod)
A ta paticka by v ramci setreni s casem mohla byt textova ... myslim ze by se obesla bez tech efektu ...
chil
Profil
design, hm... no chtelo by to neake obrazky na oziveni, taky vse co de textove udelat textove a navic neresit vsechno enem pozadim, jak to mas ted... toz asi tak k designu :). at se dari ja chil! :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0