Autor Zpráva
Jaci
Profil *
Ahoj lidičkové sice se nezabývám až tak jako vy výrobou stránek ale přesto jsme něco vyrobila tak se koukněte na tuhle stránku www.tep-veseli.cz dík
Casero
Profil
Jaci
IE 6 vypadá to divně..ta věta s tou optimalizací v tom stíně..jinak je to dost zajímávý..bohužel mě to neoslovilo kjladně...ty šipky se mění až moc nevspitatelně..ten link v hlavičce je též čudný
Honza Marek
Profil *
Chtělo by to poněkud zklidnit a urovnat...
filip186
Profil
Mě to připadá dost nepovedený design.
Jaci
Profil *
ju díky moc je mi 40 let zkrz své postižení sedím u počítače a zkouším dělat stránky nejsem až takový profík ale chtěla bych se k němu přiblížit takže každá rada mě pomůže
Euroblb
Profil
1) tabulkový layout...To ale časem snad spravíte a pohrajete si s CSS (kaskádové styly).
==>>zobrazení bez stylu, no radši ani nemluvit, člověk se nevyzná kde to má hlavu a kde patu.

2) ten rozscestník prostřednictvím ukazatelů směru, je sice dobrej nápad, ale potřebovalo by to propracovat, a hlavně při hoveru neměnit směr..
To jako kdyby vám značka na cestě tzv. říkala, když chce jít na hrad vydejte se na pravo, ale když se naní podíváte pošle váš na levo..a kam teď?

3) Dále stín u page je nepovedený, neříkám že ho máte zrušit, ale upravit a dát do pořádku.

4) Design vám jde, to se musí nechat.
Hlavička uvodní stránky je velmi povedená 9,5/10.(klikací by se hodilo a nemělo by se na každé stránce tolik lišit)
Nevím jak ostatní, ale já odkazy potulující se mimo tělo stránky považuji za externí, tudiž nezajímavé a nevšímám jsi jich.
Na přejíždění textu nepoužívejte Flash je to zbytečný. Flash pokud si to správně myslím, nebyl vytvořen na jednoduché animace typu "nechce se mi scrollovat". Na co by ten scroll byl na myši.
Počítadlo a e-mail nad hlavičkou dát preč. a místo toho by se tam mohly hodit ty odkazy co jsou nad celou page.

To je tak vše co bych řekl já.
Jsem začátečník v tvorbě, a myslím že by se tu našlo plno jiných lidí kteří by vám poradily ještě něco...
Anonymní
Profil *
Když "vlezu ke sponzorům" a kliknu na odkaz Galerie, zak mě to hodí do Kontaktů.
Dál. Na každé stránce v kódu je toto: <title>kontakt.png</title>, ale místo kontakt.png (což je název obrázku) by měl být na každé stránce v tom tagu uveden jiný název. Například na stránce kontakty by to mohlo vypadat takto <title>TEP - kontakty</title>.
Jaci
Profil *
Díky lidi oni nejsou ještě dodělané ale moc děkuji tkaže si pohraji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0