Autor Zpráva
martin27
Profil
Zhodnoťte můj první web , jo a slitujte se je mi 14. Text odkazu
Casero
Profil
martin27
bud užs to sme dával, a nebo je to šablona!!
martin27
Profil
nn šablona to není, dával sem to sem ale jen proto abyste mi poradili jak udělat rám v FF .
martin27
Profil
jo chtěl bych se zeptat jak mám udělat aby sem nedeformovalo pismo v opere v ie je narmalni jak na to? dik
Anonymní
Profil *
Koukni se na to v rozlišení 800x600 a uvidíš nedostatky.
PS: To že ti je 14 je jedno, mě je taky 14, důležitější je, jak dlouho se učít tvořit stránky.
Anonymní
Profil *
učít
oprava: učíš
Anonymní
Profil *
1. Když se mrknu na tu hlavičku a pak na menu, chvilku musím zaostřovat. To pozadí v hlavičce je nepříjemé tím rozmazáním.
2. A hlavně, na Webuzdarma je zakázáno mít vstupní stránku jen s odkazem vstupte. Pokud ti to najdou, narvou ti reklamu nenávratně na každou stránku nahoru.
3. Zkus stylovat externě a ne v tagu.
4. Menu naštěstí funguje i když je v něm JS i při vypnutých skriptech, jen nemá hover. A místo zobrazení času vidím jen písmeho h. Nespoléhej v designových záležitostech na JavaScript.
5. Na několika stránkách ti uskakuje ta tmavě modrá patička. V zajímavostech je například přes text. (Zkouknuto ve FF).
Bubák
Profil
Na stránkách nemáš meta tag kódováná, v tvém případě windows-1250.
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">

Na datum a čas není nikdo zvědavý. A když už, tak za "Dnes je" nepiš dvojtečku.
Euroblb
Profil
proffiweb?
Sory ale......
Bych chtěl vědět co jsou ty moje weby(ironije), natož ty od těch opravdu zasvětcených do tajů designu a kódování webu.
Jinak mě je 19.... :D
Anonymní
Profil *
I když nesnáším kombinaci zelená - modrá, řekla bych, že na 14 let máš docela dobré grafické cítění!
anonym104
Profil
je ti 14? a v hrach na mobil mas 3d kamasutru? :D
Retal
Profil
Obrázek v hlavičce má 130 kB, to je skutečně příliš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0