Autor Zpráva
grizzly
Profil *
prosím o ohodnocecní: Stránka HTML, CSS, JavaScript, .htaccess, .htpasswd
Pozn. pls něříkejte že JavaScript je nebezpečný apod.
Děkuji
martin27
Profil
Pro ostatni Text odkazu
martin27
Profil
No zdá se mi ta stránka taková smrsklá a to na mě dělá dojem že je to moc pretlaskany trochu bych ji roztahl do vysky, to by jinak u mě bylo všecno dávám týhle str. 6,5 z 10 :)
grizzly
Profil *
martin27
ty myslíš to tabulku s tím posovníkem nebo celkově jiné rozměry?
martin27
Profil
No jenom bych zvetsil celkove tu str. jako obsah roztahl bych to treba na height="75%" a v opeře sem si všiml logo se ti tam roztahuje a zacina se opakovat.
grizzly
Profil *
jj....v ty Operě to opravím.....ale ta stránka byla dělaná práve na to, aby byla přehledná hned od začátku...proto ta výzka a ta tabulka s posuvníkem....
Jitulka
Profil
grizzly
Ve FF se to logo taky začíná opakovat stejně jako v Opeře jak už psal martin27
Casero
Profil
grizzly
opravdu krásný menu..škoda že se zbytek stránky vubec nepovedl
grizzly
Profil *
Jitulka, martin27
mělo by stačit dát position="absolute" ne?
quinux
Profil
grizzly
Nevím proč používáš malé okýnko pro text? Místa je dost, uživatelům scrollování nevadí.
Menu je špatně čitelné, když přes něj přejedu objeví se nějaký bílý text na šedém pozadí - to je ještě horší.
Máš tam tlačítka "zpět" a "vpřed". Vpřed nefunguje, k čemu tam tedy je?
Zbytečně vysoká hlavička, kterou máš ještě k tomu špatně udělanou a obrázek se ti zopakuje na pozadí.
Anonymní
Profil *
Na co je tam ta vstupní stránka???
grizzly
Profil *
Anonymní
Tu chci ještě dokončit, trochu vyladit...
Anonymní
Profil *
Ve FF se hlavička protáhle na výšku a začne se tam opakovat ten obrázek. Nápis anglické divadlo je tam dvakrát i když podruhé jen z horní poloviny.
Anonymní
Profil *
Pokud máš u Webzdarma reklamu na všech stránkách dole, tak ta vstupní stránka je úplně, ale úplně zbytečná. Navíc se na té Tvé ani nikdo nedoví, kam přišel.
Millos
Profil
grizzly

vstupna page akurat zdrzuje a obtazuje navstevnika. Hore tie vlajocky po designovej stranke su dost na prd - nevyzera to dobre. Ja by som volil mensie len tak polozene a nie GIF, hlavne to okienko v ktorom su je otras.
grizzly
Profil *
ten banner jsem uz upravil a chystám se ho uploadnout...bylo to tema vlajkama (<div>)....tu uvodni stranku bud upravim nebo taky vymazu...ještě nevím co udělám s tabulkou....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0