Autor Zpráva
Atatürk
Profil *
Zdravim...chtel bych slyset nazory na stranku http://ogc.wz.cz/romed ...jedna se o malou firmu takze obsah by mel byt dostacujici...jde mi spise o hodnoceni grafiky, provedeni a funkcnosti...u tech referenci se nedivte co je to za blaboly-zkousel jsem vkladaci formular...dik za vsechny odpovedi!!!!
DJ Miky
Profil
hostinne.php?page=1154878346 nejsou moc Cool URIs...
Atatürk
Profil *
>> to je nazev souboru ulozeny funkci Time() ...kvuli razeni podle stari...v ty dobe sem nepouzival databaze ... nejsem z tech co by si potrpeli na slozitostech jen aby to vypadalo ;)

ale spis bych slysel nejaky nazory
xhelliosx
Profil
líbí se mi to!
jonge
Profil
Design: jednoduchý a pěkný, jenom odkazy v pravém sloupci (...více) mají malý kontrast - nedají se skoro přečíst
Kód: škaredý, zkus se vyhnou layoutu bez tabulek ;)
Anonymní
Profil *
Hezké, jen mě napadlo, že asi nebudu rád, až ode mě ta firma odjede a ze zdi mi bude čouhat takový drát, tobych nechtěl.
Atatürk
Profil *
Hezké, jen mě napadlo, že asi nebudu rád, až ode mě ta firma odjede a ze zdi mi bude čouhat takový drát, tobych nechtěl.
V tom pripade jsi nepochopil moderni design :D ...a navic to muze byt mysleno jako to, co hodlaji ve vasem byte odstranit ;)
Atatürk
Profil *
jonge:
jenom odkazy v pravém sloupci (...více) mají malý kontrast - nedají se skoro přečíst
Uznavam ze to s kontrastem neni slavny, ale citelne to je myslim dostatecne
Anonymní
Profil *
jonge

zkus se vyhnou layoutu bez tabulek

Tím chceš říct, aby to dšlal tabulkama?

A jinak k tomu webu:
- jednoduchost (což je dobře)
- vypadá pěkně
- nevím co vytknout.
Stinky
Profil
Nemůžu si pomoct, ale je to dost podobné (layout) jednomu webu, co jsem kdysi upravoval...tady
Atatürk
Profil *
Nemůžu si pomoct, ale je to dost podobné (layout) jednomu webu, co jsem kdysi upravoval...tady
Tento layout neni nic prevratneho pod sluncem, vyskytuje se na mnoha strankach...nicmene ten DSD-Dostal web se mi libi a vidim ho poprve ;)
Stinky
Profil
Atatürk
Já jen rýpal:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0