Autor Zpráva
Joe
Profil *
Hentai Corporation

Chtěl bych stránky zkodnotit hlavně po designový stránce...

Thx (:
nightfish
Profil
tmavě fialové písmo na černém pozadí...to není moc dobrý nápad
Joe
Profil *
Všechny texty (resp. jenom ten jeden zkušební v úvodu) maj nastavenej hover a ten písmo výrazně "rozsvítí" a potom už je to čitelné docela dobře...
wimstr
Profil
Na první pohled sem musel zavřít oči...

- jak už řikal nightfish to fialový písmo je otřesný na tom černym pozadí
- menu vyjíždí po najetí moc vedle....

celkově o je dost prázný...
nightfish
Profil
má to sice hover
ale když nevidíš to, na co máš najet, tak ti fakt, že se to pak rozsvítí, moc nepomůže
Sephiroth
Profil
Tak menu už sem posunul...
Ale písmo je bohužel požadavek ): taky bych tam nejradši nechal jenom to světlý..
zimmi
Profil
Kde je to menu?
Filips
Profil
Strašně tmavé takové moc prázdné...
wimstr
Profil
Menu bych posunul vice, ještě tak o 20px minimálně, písmo je požadavek, čí...??
xhelliosx
Profil
To si děláš srandu ne? myslel jsem, že na brýle mám času dost, ale koukám, že bych si je měl tedy pořídit, když má někdo požadavky na neviditelné písmo:-) Chceš hodnotit design, ale já tam žádný nevidím a to již mám brýle nasazené a lovím ty neviditelné fialové rámečky. Jinak na takovém malém rámečku je poměrně dost rozdílů ve FF a IE, zkus to srovnat a dodej tam tedy nějaký design oki? Zdravím
Joker
Profil
Připojuju se k ostatním, text je naprosto nečitelný. To už je skoro jako dát černé písmo na černé pozadí.

Osobně bych se čtení něčeho takového vyhnul a pokud by to nešlo, vypnul bych si kaskádové styly.
Lidi co mají Internet Explorer pak nutíte dělat takové věci jako kopírovat si text ze stránky do Wordu a podobné.

Každopádně Vám můžu zaručit, že tím si moc velkou oblibu nezískáte.
Joker
Profil
Jo a jen tak mimochodem:

Všechny texty (resp. jenom ten jeden zkušební v úvodu) maj nastavenej hover a ten písmo výrazně "rozsvítí" a potom už je to čitelné docela dobře...
Aha. Myslíte přesně ten :hover, který v (stále ještě) nejrozšířenějším prohlížeči nefunguje? Uživatelé Internet Exploreru Vám zajisté velmi poděkují
Anonymní
Profil *
Přidávám se k předchozím - na takto špatně čitelných stránkách obvykle klikám jen na křížek v pravém horním rohu.
Když už je požadavek na tyto barvy, tak snad všechny texty udělat tučně a jasněji - v barvě nynějšího hoveru - a hover nějak jinak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0