Autor Zpráva
chil
Profil
pekny den vsem. prosim o zhodnoceni designu

hxxp://projects.cillik.net/pov/

a jeste jednou, pouze designu :). je to jen obrazek a rad si necham poradit nez to bude narezane :). jeste upresnim ze dole ti lidi budou flash, ale jenom ten bily kruh se bude zvetsovat a vykreslovat do svetle modre jak je v pozadi, nebo neco take:), a ta image fotka se bude nejakym efektem menit a budou to foto nafocene primo z dilny. se slonem v logu nic neudelam, je to logo uz nejakou to dobu :). cely web bude pouze statika v divech. dekuji za jakekoliv pripominky a at se dari ja chil! :)
Gekon
Profil
http://projects.cillik.net/pov/
lopik
Profil
neviem ale to pismo je dost necitatelne a cele je to dost tmave inak sa mi to paci.
Railbot
Profil
Jednoduché, neurazí ani nenadchne. Prostý průměr. Písmo určitě jinou barvou, takhle je neičitelné (má nízký kontrast s pozadím). Trapná fráze "Created by"... nebylo by lepší na českém webu "Vytvořeno..." ?
MZF
Profil
Z grafického hlediska je to určitě nadprůměrný počin. V porovnáním s mnoha zde kritizovanými weby velmi podařené. Moje poznámky:

1. Příliš malé písmo.
2. Slogan "Pro vás a vaši firmu" je příliš neurčitý. Neujasňuje, co daná firma nabízí. Určitě bych jej změnil.
3. Dále bych vedle sloganu nedával logo. Stačí, když je v levém horním rohu. Duplicita není nutná. Navíc je text podl logem vedle sloganu nečitelný.
4. "Přibližný ceník ke stažení" bych přejmenoval. Stačí pouze "Ceník", za toto slovo obrázek dokumentu z wordu (ve stejné podobě v jaké je na stránkách nyní) a za něj do závorky velikost dokumentu. Pochopitelné, jasné, stručné.
5. První věta v úvodního odstavce je zbytečně dlouhá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0