Autor Zpráva
Blackshadow
Profil
Prosim ohodnotte www.blackshadow.natt.sk
zhodnotte design, a aj kod.. snazil som sa validne HTML, ale nejak to neni dotiahnute, ale css je tusim podla w3.org validne..
casom pribudnu aj PHP vecicky, mailform, a questbook (ne ten chrontavy blueboard, ale je problem na servery s php)

dakujem
nightfish
Profil
- chybí meta description (ideálně jedinečný pro každou stránku)
- tohle jsem nějak nedal:
<div id="obsah"></div>

- logo není klikací
- <a href="index.html" title="HOME">HOME</a> - ten title je tam imho nadbytečný, psát velkými písmeny je zbytečné od doby, kdy nám CSS nabízí text-transform
- sice je to takové šedé, ale mně se web líbí
Blackshadow
Profil
<div id="obsah"></div> je div pre fotku obsahu.. je umiestnena v externom css...
logo klikacie tak spravim....
a tie setko velke zmenim tak na normalne, iba prve velke... ani mne sa nejak nezdaju setky pismena velke
zimmi
Profil
Ten font se tam absolutně nehodí. Co to je? Arial?
Blackshadow
Profil
nene.. tahoma...
a mne sa tam celkom paci.. je dobre citatelny
yderf
Profil
zdravim,

mal by som dve veci:
Prva vec je, ze si skus opravit gramatiku, nie je tam az tak vela textu, preto to bije do oci :-) (ja viem, kazdemu sa stane preklep, no je dobre si to opravit) - hlavne pozor na servery > ma byt serveri (lokal), nieje sa pise oddelene a ciarka pred spojkou alebo sa pise, ak za nou nasleduje dalsia veta (teda nie vtedy, ked oddelujes podstatne mena: pes alebo macka)

Druha vec, v kode mas doctype pre 4.01 transitional, a hned za tym su tagy meta na konci ukoncene />. Ked pises <meta .. />, je to xhtml a validator ti to oznaci za chybu (lebo doctype je html).

Inac celkom pekny web :-)
Bubák
Profil
Neodlišené odkazy v textu

<span id="nadpis"> Nebyl by lepší třeba h2?

V CSS ti chybí v deklaraci písma generický font, v tvém případě sans-serif

background-image: url("soubor.jpg");
background-repeat: no-repeat;

Příliš ukecané, navíc ti chybí barva pozadí, takže bez obrázků je stránka obtížně čitelná
background: #ccc url("soubor.jpg") no-repeat /* kratsi zapis, neboli sdružená deklarace */
Blackshadow
Profil
aha diki.. vsetky chyby si uvedomujem a beriem na vedomie... vsetky casom opravim... diki moc za pomoc :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0