Autor Zpráva
wimstr
Profil
Ahoj,
Trochu sem si pohrál se svojí stránkou a chtěl bych znát vaše názory.

Při tvorbě se mi naskitl jeden problém s prohlížeči, (FF a O), špatně se mi tam zobrazuje jeden div.... pokud by jste měli chuť se na to podivat, budu jenom rád... děkuji za čas
filip186
Profil
Mě se na tom tak nějak nelíbí jak je jedna půlka taková a druhá maková, reklama by mohla být jinde a nadpis není vůbec čitelný.
Filips
Profil
- To logo wimstr není moc výrazné
- Menu máš (asi) rozhozené ve FF
- Moc se mě nelíbí jak je to předělené svisle napůl

+ Pěkné barvy
+ Jinak hezké :-)
wimstr
Profil
- Menu máš (asi) rozhozené ve FF
Menu rozhozené neni, ale jeden div se mi, nevim proč nechce roztáhnout až dolu..
Anonymní
Profil *
Menu je rozhozené ve FF i IE.
Akronima přepiš na Akronyma.
wimstr
Profil
Menu je rozhozené ve FF i IE.
Nevim, ale at na to koukám jak koukám, to menu rozhozeny neni, jak v IE tak v FF

Akronima přepiš na Akronyma.
Dik za upozornení
Mistr
Profil
wimstr
Na stránkách máš spoustu pravopisných chyb a překlepů.
Mistr
Profil
wimstr
A chybí klikací logo.
wimstr
Profil
A chybí klikací logo.
Nechybí, není tam schválně (prozatím)
Anonymní
Profil *
wimstr: Menu se rozhodí, když si zmenšíte šířku okna! A když se okno zúží na cca 900px, menu zmizí úplně. (IE)
wimstr
Profil
toho si sem vědom, ale nepředpokládám, že by měl někdo tak malé rozlišení
Anonymní
Profil *
a) má - např. viz http://history.toplist.cz/stat/?a=history&type=3

b) já třeba zpravidla mám otevřených víc oken s různými věcmi zároveň...
wimstr
Profil
Tak sem to trochu poupravil, ale ujíždět bude asi pořád
Stinky
Profil
V FF1.5.0.7 je to totálně rozhozené a IE5.0 to taky nedává(ale na něj bych se v...)
wimstr
Profil
Děkuji za vámi poslané připomínky, teď bych ještě potřeboval vyřešit problém s jedním boxem...

jistě jste si všimli, že v FF a O to je pouze pod menu (tmavě hnědý rámeček, v IE to jede v poho), potřeboval bych, aby se mi roztáhl až dolu...
wimstr
Profil
Menu jsem ještě poupravil, tak aby to nebylo rozházené při menším okně..
Atatürk
Profil *
mozna by to vyresily tabulky (v hlavice na nadpis a na menu...a zbytek strany)...sice me nekdo bude proklinat ale urcite by ti to vyresilo tento problem
wimstr
Profil
Tabulky v lásce zrovna nemám, a ani si nemyslim že by to tento problém vyřešilo
wimstr
Profil
Ahoj, nechce se mi kvůli tomu zakládat nové téma, ale potřebuju s tim trošku pomoc, už sem zde psal, že se mi špatně (obr. řečeno)
zpbrazuje jeden dyv v FF a O, potřeboval bych aby se roztahoval podledivu co je v něm, v IE mi to funguje bez problému díki,.
wimstr
Profil
Tak sem si trošku pohrál s grafikou, změnil jsme pozadí a zvíraznil jsem některé bary, co na to říkáte teď ??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0