Autor Zpráva
nemesix
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Cafte
-spravil som stranku pre jednu firmu , ktora sa zaobera hromozvodmi:
http://www.nemesix.wz.cz/Lichting.html
-Ako na vas stranka posobi?
-Nasi ste na stranke dajaky nedostatok , alebo chybec?
-Ide vam v roznych webovych prehliadacoch dobre? (pripadne , ide vam vobec v inych prehliadacoch?)
Dikec za rady.
djlj
Profil
Ten křivej text se strašně špatně čte...
Railbot
Profil
- žádný title
- <body bgcolor="#E3F2FD">
- celá stránka ve flashi
- vyloženě hnusné logo
- fádní menu
- text nakřivo

+ pěkné pozadí stránky
Steve
Profil
Railbot
možná si špatně přečet název sekce... je to "Názor na můj Flash", to znamená, že se tu pravděpodobně hodnotí flashová stránka věci, takže kdyby chtěl nemesix slyšet řeči typu:
- žádný title
- <body bgcolor="#E3F2FD">
- celá stránka ve flashi

tak napíše svů přízpěvek do jiné sekce.
nemesix
soushlasím s křivým textem... nebyla to dobrá volba
moc se tam ani nehodí celé záhlaví stránky (ten nadpis s logem)
nemesix
Profil
Dik za rady
-> ten krivy text zrejme nebola najlepsia volba , hned zajtra sa do toho pustim.
-> ziadny tittle: pardon , bola to len skusobna stranka ,zabudol som na to.
-> pardon ,ze som tento prispevok dal sem ,ale na tento forum "jakpsatweb" nechodim casto , a prehliadol som to.
->Logo a nadpis mi boli dane , a nemozem ich zmenit , a v tom je ten problem , to vysvietene logo s tym znakom vobec nesedi , a velmi obtiazne je ich zladit dohromady , aby to neposobilo divne , skusal som s tym nieco porobit ,ale vyzera to tak , ze lepsie umiestnenie loga , a zladenie so strankou zrejme neexistuje.
-> ehm , a ako to myslis , " - celá stránka ve flashi "?
Dakujem za mnohe vase postrehy , pokusim sa to zlepsit.
REWik
Profil *
nazdar.
1. Hlavička mě totálně nesedí ke zbytku. Logo je jak od nějakého děcka nakreslené. To je fakt děs.Tak trochu logo na blutí.
2. Po 15 s hledení na ten web se mě prva začne zdát křivé písmo v tlačítkách no a to způsobuje navození dojmu, že celé stránky su křivo.
3. Tlačítka - ten text je tam pěkně nacpaný, už ti leze i do okrajů.
4. Ten barák - já bych ho spís v tom rohu zabral z poloviny a dal vetčí důraz na tu střechu na ten bleskosvod.
5. A je to vsecko křivé. křivé texty podle mě nejsou dobré.
6. lighting, s.r.o. - No panebože. ten nápis je odpad jak sviňa. fuuuj.brrrrr.bleeeeeeeeeee....
7. když na neco kliknu a rozleje se tam ta máčka je taky hrozné. Vipada to jak kdyby se tam nekdo vyblul a pak to zase cucl do sebe.
8. když je to vem který má co dočinění s bleśky tak co sakra blbneš? Rychle zapoj ten animační kousek co máš v sobě (jestli tam nejaký je) a uži si tu krasu při animacích s bleskama. Ať to prostě tříská a léce.
9 . No a pak sem hod link na tvuj nový výtvor na kterém snad půjde poznat trocha kreativního myšlení.
10. nenech se odradit. A zkus ty blesky.
11. No a pro příště tě to snad ponaučí že než neco začnes dělat, tak si připomeň veci které mají něco společného s tvým projektem, promysly animace které z nich uděláš a animuj animuj animuj.to je flash kamo.
12. A to je všechno. sem teda zvedavý. Jakože to cos udělal teď, tak: SHIFT + DEL
flz
Profil
nemesix
celkom v pohode, len to posobi dost amatersky. vacsinu chyb ti tu uz napisali. to logo je sice otrasne, ale aspon ho uprav (ten napis lichting je daky kostrbaty). aj s tym velkym napisom lichting s.r.o. sa viacej pohraj.

hlavne tam nedavaj ziadne blikajuce efekty, menej byva niekedy viac

REWik
ukludni sa prosim ta
nemesix
Profil
trosku som to vylepsil , kuknite na to , a pripadne daco poradte ,dikec
flz
Profil
nemesix
to uz je lepsie, este uprav to menu a skus pouzit Easing na tie prechody medzi textami

a hlavne zmensi fotky v galerii! 900*700 tym fotkam bude bohato stacit
Shooter
Profil
good
Anonymní
Profil *
nazdar.
1. Hlavička mě totálně nesedí ke zbytku. Logo je jak od nějakého děcka nakreslené. To je fakt děs.Tak trochu logo na blutí.
2. Po 15 s hledení na ten web se mě prva začne zdát křivé písmo v tlačítkách no a to způsobuje navození dojmu, že celé stránky su křivo.
3. Tlačítka - ten text je tam pěkně nacpaný, už ti leze i do okrajů.
4. Ten barák - já bych ho spís v tom rohu zabral z poloviny a dal vetčí důraz na tu střechu na ten bleskosvod.
5. A je to vsecko křivé. křivé texty podle mě nejsou dobré.
6. lighting, s.r.o. - No panebože. ten nápis je odpad jak sviňa. fuuuj.brrrrr.bleeeeeeeeeee....
7. když na neco kliknu a rozleje se tam ta máčka je taky hrozné. Vipada to jak kdyby se tam nekdo vyblul a pak to zase cucl do sebe.
8. když je to vem který má co dočinění s bleśky tak co sakra blbneš? Rychle zapoj ten animační kousek co máš v sobě (jestli tam nejaký je) a uži si tu krasu při animacích s bleskama. Ať to prostě tříská a léce.
9 . No a pak sem hod link na tvuj nový výtvor na kterém snad půjde poznat trocha kreativního myšlení.
10. nenech se odradit. A zkus ty blesky.
11. No a pro příště tě to snad ponaučí že než neco začnes dělat, tak si připomeň veci které mají něco společného s tvým projektem, promysly animace které z nich uděláš a animuj animuj animuj.to je flash kamo.
12. A to je všechno. sem teda zvedavý. Jakože to cos udělal teď, tak: SHIFT + DEL


Tsy we.... Podle toho co si sem napsal, tak musis byt ten nejlepsi grafik flashista na svete.... No comment
Cowee
Profil *
nemesix, z nepodepsané kritiky si nedelej hlavu ;) vřele dopručuju tužku a papír... podle udelané kostry se daleko lépe pracuje

Nenech se odradit, lidi se v anonymitě občas chovaji jako ketréni :-D
Bubák
Profil
Co dělá ten schovaný strom vlevo?
www.nemesix.wz.cz/Lichting.swf
Anonymní
Profil *
nepodepsané kritiky

Cowee,ta kritika nebyla od anonymniho,ale od REWiKa ! .. ten uz je svymi nazory vehlasny na nekolika forech,takze ho berte s rezervou ( viz. jeho tema tady na foru http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=25&topic=2 7414 )
brizzan
Profil
To s tim stromem by me taky zajimalo...jinak se mi ten web az na tech par malickosti libi....fakt je moc peknej...
nemesix
Profil
Cafte ,trochu som sa to pokusil vylepsit ,snad je to uz lepsie. ;)
-je to uz na novej adrese: www.lichting.sk

Re: Bubák -pekny postreh ,vtedy to povodne malo byt sucastou pozadia.
Anonymní
Profil *
Je skoda,ze je ta fotka pres celou prezentaci,dej to jen jako pozadi a to modre s bilym okrajem dej na plnou alphu a nebo jen opravdu lehkou treba 98%
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0