Autor Zpráva
ceflapoyd
Profil
link -> www.ceflapoyd.info/concept/building/
dík všem : )
Acci
Profil
Server neposílá aplication/xml+xhtml ale pouze text/html, přitom XHTML 1.1 musí posílat aplication/xml+xhtml. Také moc nečitelné písmo
Spikee
Profil
Tmavé pozadie, tmavé písmo.
http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Fred
Profil
Velmi pěkné, mě se ostatně líbilo všechno co jsi sem dával, možná je tam malý kontrast písma a ten nápis building bych čekal klikací na úvodku.
Spikee
Profil
Keď sa na to dlhšie pozerám, tak sa mi to zdá pekné :-)
Marty
Profil
jj, pěkné
opravdu bych ale něco udělal s tím písmem, skoro se to nedá číst
no a ještě mi příjde, že to zápatí je násilně ukončené, udělal bych ten přechod do ztracena o něco dřív
Acci
Profil
Pokud vypnu styly, vůbec nepoznám, co je to za web, protože není zobrazeno logo
ceflapoyd
Profil
kritizuje se tu celkem hoodne rychle : )))

Acci & Fred: JJ na klikaci logo jsem uplne zapomel :)))
Spikee & Marty & Fred: vedel jsem ze to pismo je hrozny, ale nechtel jsem si to priznat : ))) tak to jdu pozmenit...
Marty: jj mas pravdu je to "nasilne" ukoncene : )

dik all
ceflapoyd
Profil
tak sem to trochu predelal...na sove mi ten kontrast hezi porad jako spatny..ale to mi hazí i u hooodne (fakt hoodne) svetly hnedy : | ... je ste jednou dik all
Spikee
Profil
Skúšal si to pozrieť vo Firefoxe?
Logo tam máš zle umiestnené.
ceflapoyd
Profil
jo skousel ..Firefox mam verze 1.0 a v pohode...jakou mas verzi?
Fred
Profil
Používám prehistorickou verzi Firefoxe : Firebird 0.7 a taky nevidím co Spikee myslí?
ceflapoyd
Profil
hmm..me se to nechce instalovat :))) no zkusim to nějak předělat...dík
Spikee
Profil
Mne sa to logo zobrazilo pod menu, ale teraz je to v poriadku. Neviem, v čom bola chyba....
Acci
Profil
I když v tom menu to nejde moc vidět, odkazy v menu bych nepodtrhával (v textu samozdřejmě ano)
ceflapoyd
Profil
Spikee ale nic jsem s tim ještě nedělal : )
Acci jj mohlo by to pejt hezčí....

ale stejně to musim ředělat když to fredovi blbne... :/
;)
mat
Profil
ceflapoyd

ty barvy jsi zvolil opravdu nedobře, podívej se na screenshot tady (120kb)- takhle tvé stránky uvidí majitelé černobílých monitorů (těch asi moc nebude, uznávám) a lidé postižení některou z forem daltonismu (barvosleposti), kterých zase tak málo není...
Fred
Profil
ceflapoyd To jsi mě nepochopil, já říkal že mi to neblbne!
ceflapoyd
Profil
Fred...aha precetl sem si to jeste jednou..a opchopil... : ))) tak ok..dik se mrád že to nemusim predelavat :)
ceflapoyd
Profil
mat: to tady pred tim nebylo (jako ten prispevek) : ) ...jj jestli to uvidej takhle tak je to v pohode : ))) ..vim ze jich je dost..ebo ze proste normalne videj tak 85% (mozna se neco zmenilo)lidi ... ale jestli to videj takhle jako ja ...tak je to v pohode si myslim : )))
Fred
Profil
ceflapoyd Já bych to s těma barvama neviděl tak černě, přeci jen když se zamyslím nad cílovou skupinou pro kterou jsou stránky určeny, tam by snad tyto problémy být neměly. Ale možná by úplně stačilo řešení alternativní styl, nebo bookmarklet. S midbright to jde číst pěkně ;-)
ceflapoyd
Profil
Fred: jj
vsem jeste jednou dik... ; )
Martin Kuželka
Profil
Ještě něco přidám:

1) titulek stránky by měl být až za kódováním,
2) chybí ti xml prolog,
3) u odkazu na styl bych přidal media projection, protože Opera při fullscreenu používá styl pro projection,
mat
Profil
Martin Kuželka

tak to jsem tedy nevěděl s tím fullscreenem v opeře, doufám, že můj projekt si lidi ve fullscreenu moc neprohlížejí... (tedy v opeře)...
ceflapoyd
Profil
Martin Kuželka 1) to slyšim poprvé..dík.. 2) jj jsem lampa:) 3)taky nevěděl (fuj ja sem noob : ) ) přiám dík...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0