Autor Zpráva
Jitka Šoltysová
Profil
Dobrý den,
mužete prosím kouknout na moje stránky a říct, jestli je to napsané moc složitě, a co by se dalo udělat lépe. Nebo, kde se poučit.

http://www.hajmi.cz/www/index.htm

Díky za snahu a pochopení.
Jitka
Anonymní
Profil *
Celkem dobrý kód.
Jsou tam takové zbytečné texty v <!--poznámkách-->.
Ten JavaScript by šel udělat externě.
Anket: Benzín Nfu Plyn.
Mě osobně nesedí ta barevná kombinace světle žluté a béžové (menu).
Anonymní
Profil *
Omlouvám se Nafu.
A ještě v <title> je místo Vítejte slovo Vtejte. Osobně bych do <title> uvítání nedával. Spíš jen výstižný název stránky. A místo lomítka bych použi něco jiného. Pomlčku nebo svislítko [ctrl]+[alt]+[w] nebo [pravý alt]+[w]. A nepsal bych tam velkýma.
Ten sám anonymní jak už dvakrát
Profil *
A písmo je malé, maličké.
quinux
Profil
Jitka Šoltysová
Zvětši písmo a nepotrhávej text pokud to není odkaz. Taky zachovej na celém webu jednotný design, protože takhle to mate, že přeskakuju z webu na web.
Anonymní
Profil *
A ještě velmi zajímavá věc se nachází na stránce Bloková vyjímka. Při tak malém písmu není vidět, že je něco <strong>. Až při vybrání textu pomocí myši se tag <strong> podtrhne, takže bych doporučil zvětšit písmo.
Jitka Šoltysová
Profil
Změnila jsem velikost fontu z xx-small na 7pt, x-small na 9pt a small na 12pt. Ja to bohužel nevidím malé a tak to nemohu posoudit.
V textu mám <p> 12px. A mě se 12px ukazuje stejně jako 12pt je to tak i u ostatních uživatelů?
Díky Jitka
tiso
Profil
Jitka Šoltysová
pt je jednotka používaná na tlač, px na monitore (absolútna), ďalšie jednotky sú em, ex a % (relatívne)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0