Autor Zpráva
IkE Blaster
Profil *
Mam novej web (má to bejt web s mnoha věcma) na adrese thez.info. Potrebuju ohodnotit listu: http://lista.thez.info/

Opera: má to pak přijít na každou stránku nahoru. to napravo je trochu vejš než první, nevim jak to spravit, protože tam mam hodně zmatenej zdroják. bylo to kvůli hodinám, který jak jsou proměnný, tak vždy změnily velikost na původní velký písmo times new roman; tak sem si tam dal s tim css tag <cas >. pak se to trochu posunulo.

Ještě jestli vám to funguje ve ff. v IE je to správně.
Acci
Profil
Vždyť je to zkopírované z vokr.com
Anonymní
Profil *
Při rozlišení 800x600 není vidět odkaz theZ.info
Inpocasi
Profil
Mně se načte pouze ta lišta
filip186
Profil
Inpocasi
A co jsi čekal?
má to pak přijít na každou stránku nahoru
IkE Blaster
Profil *
neni to zkopírované z vokr.com, jen je to podobné. začínal sem s css z vokr.com, sem dohodnutej s vokrem, že pak bude nějaká spolupráce. s tim rozliš. to nějak skontroluju, má tam místo thez.info přijít logo.
IkE Blaster
Profil *
nevíte jak udělat, když se to tam nevejde, že se skryjou svátky/meniny???
chil
Profil
a co na tom chces hodnotit? cerna barva a na ni pismo? jejda to si delas srandu. to sem muze dojit kazdy a ptat se "hele udelal sem cerny ctverecek, muzete mi ho ohodnotit?". az bude web tak se ukaz, chil! :)
IkE Blaster
Profil *
OT tak sry. chtěl sem zhodnotit, jestli to neni hodně blbě udělaný (jako jestli to neni špatně naskriptovaný a u všech to funguje). Jestli chceš web, tak to skoro vše poběží na nějakejch systémech (WP a phpBB), jen můj web bude čistý php a mam ho zatim na ikeblaster.myboard.info. thez.info má být rozcestník
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0