Autor Zpráva
Uroboros
Profil *
Prosím kritiku webu Uroboros.xf.cz na nově udělaný design a vůbec všeho co se vám líbí a co ne. V chovu ještě nejni vše (zkrytá asi tak polovina), ale to je pro hodnocení docela jedno.
DJ Miky
Profil
- style="text-align: left; font-size: 16px; font-family: "Times New Roman", serif;" - chyba v uvozovkách...
- inline styly
- zkus použít jiné písmo než Times New Roman...
Dan Fojtík
Profil
Uroboros
1) Design se mi moc nelíbí, moc jednoduchý a bez nápadu.
2) Nabízím/sháním rozhozené ve FF.
3) Proč je písmo u formulářů jiný font, než ostatní text? Nevypadá to dobře.
4) Tag <font>? Fuj.
5) Menu pomocí <span>, fomulář pozicovaný tabulkou.
6) K čemu je dobrá ta tečka, když vypnu CSS? <span style="position: absolute; left: 0px; top: 0px;"><a name="up">.</a></span>
7) Toplist a Monitoring serverů to kazí ještě víc.
Uroboros
Profil *
Všude je použit Arial - bezpatkové písmo
Times - patkové je používáno jen někde a velmi málo (zvírazňování a odlišení od ostatního)
Uroboros
Profil *
Tag <font> beru je to hnus, mam už i přidaný třídy ve stylopisu, ale jaksi jsem zapoměl, pak už je jen u formulář, ten musim ješte trochu upravit, ale z tabulky ho vyndavat nebudu - formuláře mam vždy raději v tabulce, ikdyž....
K tý teče, to mi moc nedošlo, ale pokud si někdo vypne CSS, tak z těch stránek steejně nic moc nepochopí, protože se celý naprosto rozhodí. Ale někam jí přesunu aby nebyla vidět a nebyla pozicovaná.
Toplist a Monitoring je tam spíš pro mě, než pro lidi, takže si to můžu dát i jinam, máš docela pravdu, že to hnusý.
Na to že je tam Times u formu sem zapoměl (přendal jsem si ho za starych stránek), změnim...
Design se ti zdá jednoduchej? Zaprvé nevim proč bych dělal něco složitějšího, zadruhé tak jednoduchej zase neni (bylo s tim dost práce), záleží na vkusu, já nemam rád přplácaný složitý stránky, na kterych se nedá vyznat
Anonymní
Profil *
Neporušuješ takhle náhodou pravidla WZ? Ve FF, Mozille a IE reklama vůbec není (alespoň ji teda nevidím), v Opeře se objeví uprostřed horního menu, poté stránka problikne a reklama zmizí.
Uroboros
Profil *
Anonimní---> Pšššt. Zaprvé nic neporušuju, nahrál jsem stránky, ale jsou absolutně pozicovaný a reklama je za nima, díky tomu, že jejich script na onu reklama blbne, tak občas vyleze nahoru, čímž prozměnu reklama ničí mé stránky, proto jsem tam dal ještě refresh. Až upraví svuj script, aby správně fungoval a neházel chyby + mi někdo napíše že to mam předělat, tak s tim něco udělam, nemůžu za to.
[b]Dan Fojtík--->[/bUž jsem se zbavil téměř všech ošklivych tagů a fontu times, ale tabulku s formulařem nechávam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0