Autor Zpráva
TT
Profil *
Prosím o zhodnocení webu www.trejbal.cz/ucetnictvi/. Jedná se o prezentaci firmy (OSVČ) nabízející služby v oblasti účetnictví a daní. Cílovou skupinou jsou živnostníci a malé firmy z Prahy a blízkého okolí. Prosím zaměřte se na přehlednost, srozumitelnost, SEO a v poslední řadě i design. Poraďte mi, co změnit, přidat nebo čeho se raději vyvarovat. Všem děkuji.
lopik
Profil
po dizajnovej stranke mi to pripada ako nedokoncena stranka
roberta
Profil
orientačný cenník daj do tabuľky, lebo sa ti to zobrazuje divne
ie7
http://test.ikoner.sk/1.gif
opera
http://test.ikoner.sk/2.gif
flz
Profil
ja by som ten web opticky uzavrel aj z lavej strany, inac je to pekne
dufam, ze do tej prazdnej vizitky bude vlozena daka grafika :)
Mistr
Profil
TT
Na pravé straně je souvislá tmavá (asi černá) čára. Ovšem na levé mi chybí...
Railbot
Profil
Mistr
Tipuju, že je to schválně. IMHO to možná vypadá lépe jen s jednou..alespoň nějaký inovativní prvek :)
flz
Profil
Railbot
nemusi byt aj z druhej strany ciara, ale nech je tam nieco. takto to na mna posobi ako nedokoncene
Railbot
Profil
flz
Mě to takhle zase přijde zcela ok. Nejsem tolik konzervativní, abych musel mít stránku pokaždé jasně ohraničenou "něčím". Spíš mi vadí, jak je to celé malé. Hlavně patička, kde je dost podstatných kontaktních informací, které jsou tam nepřehledně naplácnuté u sebe.
TT
Profil *
Díky za rady. Ceník jsem už předělal do tabulky a celou stránku jsem jakoby zavřel do listu papíru. Snad je to teď lepší. Díky.
TT
Profil *
Asi bych měl ještě dodat, že design vychází z "I See New People", který jsem objevil na OSWD.org (na stránkách to přímo neuvádím, pouze v meta informacích. Jinak se stále rozhoduji, zda do ruky vložit opravdovou vizitku nebo tento "papír" nechat pro zveřejňování akcí (slev apod.). To pro samotný design ale není rozhodující. Díky.
Lexter
Profil
Šablona? Mno nevím, ale tady to asi nemají zas až tak moc rádi :)
TT
Profil *
Lexter :)
Design vychází ze šablony, kterou autor nabídl k volnému použití. Pokud se na ni podíváš, musíš uznat, že se moje stránky od ní liší. Čtenáři nehodnotili pouze design (ten jsem sám zmínil až na posledním místě), zajímavější pro mě byly názory ohledně přístupnosti, apod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0