Autor Zpráva
kořen
Profil
zdravim. doposud jsem se ohledně webu zabejval jen kodem a teď zkoušim tvořit nějakou grafiku...

rád bych teda aby někdo ohodnotil tuhle věc http://www.lzice.com/cp/titulni4.jpg .... do kodu to zatim nema smysl prevadet....

přijde mi to totiž takový nějak neúplný, ve spodní části je spousta nevyužitýho prostoru a vůbec... prostě mi na tom něco nesedí a bylo by super, kdyby mi někdo poradil, jak to nějakym detailem vylepšit.....

(oblast horního loga neřešit, chystám se na retuš toho pruhu hned vlevo od loga + nějakej ten stín pod písmenka CP)

za případný nápady,návrhy,kritiky díky
BaTeCzKo
Profil
~ moc uzke
~ moc cervene :-)
~ logo mi prijde zbytecne vysoke
~ zbytecne velka mezera nad logem
~ kombinace cervene pozadi a cerny (nebo bily) text neni moc prijemna na oci
Ciko
Profil *
Možná bych to celý nějak zvětšil aby vokolo nybylo tolik prázdnýho místa
filip186
Profil
Červený to je až moc a možná by to bylo lepší posunout výš.
kořen
Profil
Bateczko:
- uzky, to je fakt!
- cerveny- co s tim ? cely by to melo barevne vychazet z toho loga, ktery uz je dany.... myslite ze by stacilo cervenou hodit do nějakýho jinýho odstínu ?
- logo- myšleno jako fakt logo nebo cely zahlavi ?
- ad kombinace barev: je nějaká barva která je dobrá na oči když je na červenym pozadí ?

zákonitosti grafiky jsou pro mě fakt cizí, tak jsem rád za každou poznámku....
wimstr
Profil
- ten šedej rámeček mi tam moc nesedí, je v tom takovej ztracenej...
- ta červená je dost agresivní pro oči

myslite ze by stacilo cervenou hodit do nějakýho jinýho odstínu ?
SKus udělat více variant s odstínama..... skus tu červenou trochu víc do hnědý

je nějaká barva která je dobrá na oči když je na červenym pozadí ?
barvy jsou, jde o to je správně nakombinovat, skus přidat více bíle
509
Profil
z toho loga si mohol predsa vzist aj s ciernou, sedou.. akoukolvek neutralnou farbou.. hovorim o tom pozadi.. Ja by som na tvojom mieste ale zostal u cervenej, len to troca rozbil...

to telo, si potom kludne mozes nechat v tej fabe ako mas tu cezvenu v tieni - v tej liste - ak rozbijes ten obraz na pozadi este vertikalnym rozdelenim, jemne a citlivo niekde v lavej tretine tej hlavicky, posunies to cele viac hore, nieco malo dotiahni na paticke a podla mna na tom nic viac nemas co menit... Je to prijemne a jednoduche.

dokonca by som povedal, ze je to slusna praca, na to, ze vravis ze, len ted skousis...

PS Este dovetok.... ten vonkajsi tiem si stiahni a ten vnutorny dolu skus dat uplne prec
tozi
Profil
509

presne tak

kořen

ak tam ešte doladiš nejak vkusne aj obsah tak to bude moc pekná stránka
YoSarin
Profil
kořen
Na pohled je to moc hezký, ale číst to, tak by mi asi vypadly oči - špatně se na to zaostřuje
každopádně bych ještě nějak ohodil pozadí, ať už červeně, černě anebo fádní šedou
IMHO se ten desing k logu výborně hodí - takhle nějak bych si představoval corporate design
chce to najít nějakou vhodnou barvu pro text a hodně dlouho na to zírat, resp. snažit se zaostřit na ten text... když nebudou bolet oči, tak bych to tak nechal, jinak bych hledal tu barvu dál
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0