Autor Zpráva
Wiku
Profil *
Prosím zhodnoťe mi tuhle stránku.Jde mi hlavně o to jestli je na ní všechno funkní.Když jsem jí vytvářel nešlo mi o grafiku,ale o to aby ostatní našli to co hledají.Tak to zkoukněte,jsem připravený opravit jakoukoli chybu.

http://wiku.ic.cz
Mistr
Profil
Wiku
(1) Chybí klikací logo. Odkaz "home" nic neřeší.
(2) Klepni v menu na 2T motory. Objeví se kolem menu svislý a vodorovný posuvník. To je chyba. Navrhni stránku bez nich.
(3) V titulku stránky je stále stejný text (tag TITLE v části HEAD).
(4) Neexistuej stránka http://wiku.ic.cz/navody/antipich.htm
(5) Podívej se na stránku prostřednictvím Internet Exploreru 6. Několikrát se Ti texty překrývají, jindy se překrývá text a obrázek...
Filips
Profil
- Nkelikací logo
- Trochu byh zvýraznil to menu
- Nepiš menu kurzívou. Lepší se to čte když je to napsané klasicky
- Nepoužívej rámy
- Piš prosím spisovně
- U toho icq kvítka by nebylo špatné napsat i číslo :-)
btw: IMHO správně je fechtl né fichtl, ale to je jedno
Filips
Profil
Mistr
Byl jsi rychlejší :-)
Filips
Profil
A ještě. Některé fotky jdou zvětšit některé ne. Zkus udělat zvětšovací všechny
Anonymní
Profil *
V textu:
"fichtlech.Jsou ty fotky,po" - za tečkami a čárkami musí být mezera
"...rže ,Dekarbonizace ,Popis" - před tečkami a čárkami nesmí být mezera
"a chceš se o to poděli s" - podělit

Trošku se vzdělat v českém jazyce by ti neškodilo. Humor lze dělat i gramaticky správně.
Filips
Profil
Trošku se vzdělat v českém jazyce by ti neškodilo. Humor lze dělat i gramaticky správně.
Souhlasím. Nebo to piš ve wordu. Ty i/í a y/ý to opravý a vynechaná písmena taktéž
Mistr
Profil
Ty i/í a y/ý to opravý
Ne všechna. Spojení jako děti si hráli a děti si hrály ponechá bez povšimnutí. A přitom je správně jen druhá varianta.
loyza
Profil *
No tak k vzhledu a zpracování už tady bylo něco řečeno, já bych rád něco k obsahu:
Nááádhera, taková nostalgie. Taky sem kdysi jezdil na fichtlovi. Po obsahové stránce hodnotím web jako perfektní práci. Super.
DJ Miky
Profil
Co takhle nepoužívat Comic Sans? Naprosto nevhodné písmo pro web...

Pokud vám stránky blbnou (...) tak vymažte cache prohlížeče.

Myslím, že to moc nepomůže...
Wiku
Profil *
DJ Miky: no já myl na počítači ve škole,tam mi to blblo a bylo to přeházený,tak jsem to vymazal a bylo to OK.Takže některým to pomůže.
loyza: dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0