Autor Zpráva
Džordž
Profil *
Zcela první pokus. www.zemetreseni.kvalitne.cz Úvodní stránku mi rozhodila reklama a už nikdy se mi nepodařilo to opravit
Casero
Profil
Džordž
hmm..tak to spíš jiná kategorie..a spíš než hodnotit to zlkus pravit je to docela viditelnej error
fanky
Profil
nelíbí a ihned jsem to zavřel, jelikož ke stránkám, které mi nezobrazují správnou diakritiku v opere mám šílený odpor!!!
DJ Miky
Profil
V menu je každá položka jinak, proč je kus textu Times New Romanem a druhá část nemá nastavený řez? Mně se to zobrazuje každé jiným fontem... Občas také blbne kódování.
Nox_lbc
Profil
óóó spetl jsem si thread .. omlouvám se ...
Filips
Profil
1) Proč máš dole na indexu tolik místa?
2) Ocenil bych nějaký hover v menu
3) Proč je to všechno v tabulkách?
4) Udělal bych to menu až dolů. Tedy jak dlouhé text - tak dlouhé menu
5) Vyhodil bych ten pruh vpravo a nahoře
6) Proč máš někde titulek a někde ne?
Lexter
Profil
Docela tto jde, ale chybí mi tam logo.
Mistr
Profil
Džordž
Web bych osvěžil nějakými obrázky.
Kaeru
Profil
1) V opeře se místo znaků objevují čtverečky (už na to poukazoval Franky)
2) Nahoře mi chybí nějaký začátek s logem (záhlaví), je to moc rozsypané. Pokud ti dělá problémy reklama udělej první stránku jako vstupní a reklamu dej na ní.
3) V každé sekci by měl být nadpis pro lepší orientaci. Já jsem jako nadpis bral nápis "Zemětřesení" což je ovšem nadpis celých stránek a ne jednotlivé sekce.
4) Být tebou udělal bych nějakou jednoduchou patičku na optické uzavření stránky s kontaktem na tebe. Protože když uživatel hledá kontakt na webmastera, nebude proklikávat celý text aby ho našel až v závěru.
5) Odkazy typu ZDE se NEPOUŽÍVAJÍ!

Abych jen nekritizoval. Stránky mě zaujaly, už i z důvodu, že zde píšeš, že to jsou tvé první. Dále se mi celkem líbí obsah, je důležité, že na stránkách něco je a nezejí prázdnotou. Do další práce přeji hodně úspěchu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0