Autor Zpráva
XXX
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

http://www.bcbar.cz ;-)
Anonymní
Profil *
Pěkný, ale vychytat a otevřít ty fotky v galerii je za trest, furt někam ujíždí.
XXX
Profil *
To chce trochu citu v ruce a přijít na to ;-) Když je myš uprostřed, tak se fotky neposouvají, stačí kousek posunout a pak vrátit zpátky.. nebo vyjet myší nad nebo pod malé fotky ;-)
yenna
Profil
nevidím důvod, proč je to celé ve flashi :)
ta galerie je opravdu za trest, z těch pojízdných fotek mě bolí oči... a rozčiluje mě to
jinak grafika pěkná.... ;)
Anonymní
Profil *
XXX
Na to jsem samozřejmě přišel a sám píšeš "přijít na to". Myslím si běžný návštěvník chce na náhledy kliknout a vidět a ne si cvičit ruku na myši.
XXX
Profil *
ANONYMNI:
Souhlasim s tebou, ale zaroven si stejne stojim za svym :)) podivej se, kolik takovych galerii ve flashi na netu je a jak funguji... u vetsiny je posun mnohem rychlejsi a je daleko tezsi utrefit spravnou fotku... Ale souhlasim s tebou, neni to uplne neljednodussi ovladani ;-) Ale to se mi na tom libi :-D
bobika
Profil
pomoc !! ty fotky me ujeli :-D :-D
jinak vsechno super (me se tam ty jezdící fotky taky líbí :-D)
XXX
Profil *
ANONYMNI:
Když se teda ještě vrátím k té fotogalerii... Jak jinak chceš udělat, aby když bude ve fotogalerii třeba v určité kategorii 50 fotek, aby byly všechny vidět a nebyly v tak mikro rozměrech, aby z nich nešlo ani poznat, která fotka je která??? Je pravda, že ty stránky jsou pro každého, ale především pro ty lidi, kteří tady chodí lézt, chodí závodit atd... a hlavně ti si budou prohlížet ty fotky, na kterých budou. A třeba se tady vrátí víckrát a budou znova hledat tu fotku, na které jsou, a proto je lepší, když i ty náhledy jsou dostatečně velké. Z toho důvodu se buď musí takhle posouvat nebo možná bude i jiný princip, ale já prostě zvolil tento ;-)
Anonymní
Profil *
XXX
Ale souhlasim s tebou, neni to uplne neljednodussi ovladani ;-) Ale to se mi na tom libi :-D
To je vždycky pozitivní, když se autorům líbí jejich díla. Představ si, že by se svým tvůrcům nelíbila.
A jen malá technická: většina uživatelů myši je zvyklá rolovat vertikálně ... i ti co lezou.
Byl jsi zvědavý na názory na své stránky, nebo ne?
Jinak grafika je pěkná, to bezesporu.
To byl poslední můj poslední příspěvek v této diskusi.
XXX
Profil *
ANONYMNI: jasne, ze jsem byl zvedavy na nazory ;-) Vsak taky nic proti tvojemu nazoru nemam... Ja jen obhajuju to, proc jsem co udelal, to snad neni nic spatneho ;-) tvuj nazor respektuju a prece uz jsem psal, ze s nim souhlasim. Diky za neho... Jsem rad, ze ses vyjadril ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0