Autor Zpráva
ppooler
Profil
Ahoj.

Zajímal by mě názor na design spolu s největšími chybami ,které na webu www.trickshot.ic.cz jsou .

Jde o třetí kompletní předělaní původních materiálů.
Zatím mi vadí nejvíc efekt roztáhnutí v IE na /index.html a jiné umístění obrázku na /odkazy.html,ale jinak je přístupnost pro moderní prohlížeče dobrá (testoval jsem jen v nových verích IE ,Opeře,a Firefoxu) ,a při všech možných rozlišení obrázovky ,počínaje 640x480px až po 1600 x1200px- všude to celkem šlo
-i načítaní stránky je pro případné majitele vytačeného připojení přístupné...

Co myslíte ?
KGW
Profil
no dat do hlavicky XHTM 1.1 a pak psat
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<font size="1">
</font>
a grafika je hrozne usmudlana
Anonymní
Profil *
Růžová, zeláná -> nic moc
ppooler
Profil
Jo ty barvy jsou zvláštní,chtěl jsem nějaké originální barvy a dopadlo to takto,to je ale to nejmenší změnit barvu backrgoundu apod.-navíc názory na barvy jsou čistě subjektivní...
Filips
Profil
1) Barvy moc neladí
2) Proč je dole tolik místa?
3) Ten hover v menu vlevo taktéž nic moc
4) Kulec ti jde lépe :-)
Anonymní
Profil *
No teda jako sablona je to od toho bays ji aspon vyplnil :-D viz <meta name="description" content="your description goes here"> to me docela pobavilo
Lexter
Profil
Co to takhle nastylovat aby to odpovídalo tématu? ty stránky mám rád, ale chtělo by to odpovídající design a tenhle to myslím není. Sorry
ppooler
Profil
Ano ,je možné že vzhled není plně odpovídající kulečníkovému futuristickému pojetí ,ale nebude problém změnit barvy a zvolit lepší hover. Jde mi spíše o strukturu ,ta je myslím dobrá- tzn.drobečková navigace v kombinaci s menu na levé straně...
Na to, že předělat celý web mi trvalo asi 6 hodin to celkem ujde.
ppooler
Profil
Tak jsem se držel vašich rad a doporučení a už to vypadá lépe ,ne ?
Lexter
Profil
Kód sice není nic moc, ale je to mnohem lepší. To ůvodní video je vynikající :) takhle nějak jsem si to představoval. jen tak dál. bazva stránka
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0