Autor Zpráva
Catch
Profil *
http://www.qbwebdesign.net/pavelbuben/ Jak se vam libi novy design meho protfolia?
zimmi
Profil
Pokud je to pokus o web 2.0, tak se velmi výrazně nepovedl. Například ten růžový přechod v tom spodním pruhu působí poměrně lacině. Celkově se mi to nelíbí, bohužel ti neřeknu, co přesně. Jako celek to nepůsobí dobře.
Catch
Profil *
Bohuzel se mylis pokus o web 2.0 to rozhodne neni :))) Zatim jsem se ani poradne nikde nedocetl co to web 2.0 je :D Spis mi to prijde trosku jako fama ale to tu prosim nerozebirejme. Pokus o web 2.0 to neni. JInak by me zajimalo co konkretne se ti nezda :)
zimmi
Profil
Přijde mi to takové neuspořádané, nehledě na to, že ty růžové odkazy se mi poměrně špatně čtou. Dál nechápu, proč jsou nadpisy v levé části dělány obrázkem.
Inpocasi
Profil
Příliš černé, působí to neuceleně (nudně)
Catch
Profil *
Odkazy jsou delane obrazkem aby byl zachovan pouzity font :)
Inpocasi: A co pak je tam neucelene bud trosku konkretnejsi :)
Nox_lbc
Profil
Kombinace růžové-černé a malého nekontrastního písma mě málem zabila, nevydržel jsem se na to dívat ani 5 sekund ...
Catch
Profil *
To jsem rad, ze jen malem :))) nerad bych mel nekoho na svedomi :)))
Nox_lbc
Profil
To jsem rad, ze jen malem :))) nerad bych mel nekoho na svedomi :)))

Já něco vydržím, ale tohle bylo fakt na mále, nepravidelný tlukot srdce, studený pot a vystřelující křeče do levé ruky ;-)
DJ Miky
Profil
Co takhle v referencích uvádět odkazy na ně?
Catch
Profil *
Nox_lbc: Tak to jsem fakt rad, ze jsi to ustal :)) Hold nikdy se clovek nezavdeci vsem. Ovsem dekuji za komentar. :)
Catch
Profil *
DJ Miky: No zvazoval jsem zda je tam davat kdyz je seznam s odkazy vlevo v seznamu :) asi je tam ale pridam. :)
Catch
Profil *
To jsem blazen :( vzdyt mi link nefungoval, mel jsem ulozeny odkaz na mou kritiku jako zalozku a kdyz jsem na ni kliknul tak se mi ukazalo, ze stranka neexistuje. To je teda divny :((( Hlavne, ze admin zamkne mou diskusi ale vyjadreni neda. Tohle se mi vubec nelibi.
Gekon
Profil
Catch
Hm, třeba to bude tím, žes to měl předtím v úplně jiné sekci, tak to jen přesunul do té správné. Tím pádem nemohla záložka fungovat...
Acci
Profil
Pokud zařadíš téma do špatné kategorie, pak se nesmíš divit, pokud ti ho někdo přesune do správné.
Vyjádření jsem nedal, protože původní téma jsem nepřesunoval já.
Catch
Profil *
Ja si ale nejsem vjedom, ze bych dal kritiku jinam nez do nazoru na stranku. Jsem si temer jisty, ze jsem ji dal sem :(
Bubák
Profil
vzdyt mi link nefungoval
Nahoře je "Změnil moderátor", je možné, že jsi dal hodnocení své stránky do špatné sekce. Porovnej link v oblíbených, tipnul bych si, že v čísle sekce se bude lišit: "forum=2"

Nelíbí se mi, zejména použité barvy.
HTML (XHTML?) kód není předivovaný, vypadá dobře. Ale je to směs HTML a XHTML, měl by ses pro něco rozhodnout a dodrožovat syntaxi.
V Opeře (9.02) nefunguje odkaz "Nahoru", ve FF 2.0 a IE 6.0 to je v pořádku.
V IE (6.0) se nemění barva orámování obrázkových odkazů, trik, jak to pomocí CSS udělat, bys už měl umět, patří to ke klasice.
U klikacího loga mě mate, že zasahuje do "skoročerné" plochy. Odkaz je "index.html", lepší by byl "./" (kořen webu).
V IE (6.0) při najetí na logo působí rušivě "Panel nástrojů obrázek", jde zakázat.

Můj evergreen: Na co máš v JPEG obrázcích EXIF, to je cca 20KB zbytečně navíc pro každý obrázek.

CSS kód patří k těm lepším.
K font-family přidej za Arial defaultní sans-serif
Pro neorámované obrázby je vhodnější definice border: none
Catch
Profil *
No ja uz ten odkaz v te zalozce nemam tak uz je to jedno :) nebudem uz to resit.

Nyni k tvemu rozsahlemu komentari za ktery ti dekuji. Barvy jsou takove jake jsou me se libi a je jasne, ze kazdemu se libit nebudou. :)
Co se HTML tyce, mas pravdu, ze momentalbne je to takova smeska ale bude to vylazeno do XHTML jen jsem opomel par ukonceni tagu a td. :))) Jinak bezne pracuji s XHTML :)
Pokud vys z jakeho duvodu mi v Opere nefunguje odkaz nahoru rad su necham poradit, ja to bohuzel nevim.
Jak v IE udelat oramovani pri hoveru bohuzel take netusim ale taktez se moc rad necham poucit a neco se priucim :)
Myslis si, ze by klikaci mlo byt vylozene pouze logo? Ja myslim, ze pokud je klikaci cela hlavicka neni to na skodu co myslis? Uzivatel se tak nemusi soustredit pouze primo na logo :)
Tvuj evergreen bohuzel asi nevim co je to EXIF :(
K CSS pridam defaultní sans-serif moc to nepouziva ale mel bych vim, ze bych mel :))))
Catch
Profil *
Bubáku byl by jsi prosim tak hodny a zodpovedel mi vyse polozene otazky??? :))) Opravdu bych rad vjedel jak na to. Popripade pokud to vi nekdo jiny :) Dekuji
Anonymní
Profil *
trocha mi to pripomina moje

http://cillik.net

:). ale asi podobnost ciste nahodna :)

at se dari ja chil! :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0