Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://lexter.yw.sk/portfolio/index.html

já osobně jsem názoru, že to chce ještě hodně dopilovat, hlavně kód, dostal jsem zajímavou nabídku od jednoho kluka, že ny jsme se dělily o práci, když už by nějaká byla, já bych se dál zabýval grafikou a zdokonaloval se v ní a maximílně html a css na rozřez. On je naproti tomu velmi dobrý kodér, že ny jsme to prostě zkloubily dohromady.

Tak bych vás prosil o rady, jak a co vylepšit, pomohlo by to velmi, logo udělám jinak to zaniká, to vím.
Casero
Profil
Lexter
opravdu hodně to chce dopilovat..ne jen kod..i ta grafika je děsníá ta oranžová, žlutá so tam uplně jako pěst na oko
Lexter
Profil
dyť říkám, že logo je tam zlé, to uděllám úplně jinak :)
Casero
Profil
Lexter
to nebylo jen na logo :-D
Lexter
Profil
Jo já vím, ale nebudu vše dělat najednou, zatím jsem trochu napravil logo
Lexter
Profil
Původně jsem to dělal takhle http://www.lexter.yw.sk/data/Portfolio5.png ale to jsem hned zapudil, to byla ale prasárna :D
Lexter
Profil
Mimochodem myslím, že to logo se mi docela povedlo :)
Casero
Profil
Lexter
hhe..to logo co tam je??...nebo kd emáš to povedený??..jinak musím říct že sou mnohem, ale opravdu mnohem jhorší, než ty cos tady ukazoval minule...skoro bych neřkl, žs jedělal ty
Casero
Profil
Lexter
možná ti de víc malování..:-D
Lexter
Profil
No já jsem spíše na tu grafiku :)
Uši
Profil *
Chceš vytvářet prezentace jiným lidem a neporadíš si pořádně ani se svojí, to myslíš vážně???
Lexter
Profil
Já kodér nejsem (jen trochu) a hned se na mě neosopuj, já tu stránku stále dodělávám, viděl jsem tu daleko horší práce ( http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=3 6244 ) s tímhle zaměřením ale o to teď nejde, mimoto tvoje poznámka se nijak tématu netýká.
Lexter
Profil
vůbec já si sem chodím jak pro zpražení tak i pro rady, ale dneska pochybuju, že se jich dočkám... :(
Uši
Profil *
Tady nejde o to že nejsi kodér, ani pořádnej grafik - samozřejmě když se budeš učit, časem dosahneš určitý úrovně, ale o to tu nejde. Děláš stránky na kterych nabízíš tvorbu prezentace jiným lidem a nedokžeš bez rad ostatních udělat ani to, tak jak chceš dělat weby pro jiné lidi.
Teď trochu kritiky:
Odkazy tam nepasujou (background), a už vůbec ne ten tmavě modrej hover efekt.
Další docela ošklivá věc je hover efekt v tom logu, bylo by lepší, kdyby tam nebyl. A ten napís pod oranžovym pruhem je téměř nečitelmnej, na stránkách píšeš: " Prvky přístupnosti www stránek (kvalitní požitek z brouzdání internetem i pro slabozraké či jinak handicapované uživatele". Já s očima nic nemam a mam velkej problém to přečíst.
Celkový odsazení od topu bych nedával větší jak 10-15px, takhle je to zbytečně strčený dole a nevypadá to dobře, naví na tkhlůe malinký stránce musim rolovat.
Lexter
Profil
Děkuji konečně za kritiku ale jmusím trochu oponovat, kolik webdesignerů sem chodí pro rady na dokončení rad pro zákazníky? Hodně a to je ani nechci počítat. Je jich fat moc, co se patlají se zakázkama přes tohle fórum... Ale jinak díky za rady. Užiji jich.
Uši
Profil *
V tom máš bohužel pravdu....Beru, že když se chce někdo něco naučit, musí někde informace získat, ale zrovna učit se na webu který nabízí výrobu intenetových prezentací není to nejlepší.
Uši
Profil *
V tom máš bohužel pravdu....Beru, že když se chce někdo něco naučit, musí někde informace získat, ale zrovna učit se na webu který nabízí výrobu intenetových prezentací není to nejlepší.
filip186
Profil
Validátor hlási 5 chyb :).
Lexter
Profil
No to je mi novinka, na validitu se teˇ%d moc nekoukám, stejně tenhle design jde do kytek :D
Lexter
Profil
V tom máš bohužel pravdu....Beru, že když se chce někdo něco naučit, musí někde informace získat, ale zrovna učit se na webu který nabízí výrobu intenetových prezentací není to nejlepší.


Proto je zatím valím zdarma :)
Filips
Profil
1) Neklikací logo
2) Ta žlutá a oramžová jak již bylo řrčeno se tam nehodí
3) Dost velká hlavička
4) Když dám jakýkoli jiný odkaz než domů tak se text v menu posune doprava (FF)
5) :-) Není jedno v čem děláš grafiku na web? Je důležité aby to vypadalo :-)
6) Bez referencí ani ťuk hoši.
7) Když jsem na kontaktu tak mám mezi textem pomlčky a jinde ne (FF)
8) Email v kontaktu bys mohl udělat klikací
Casero
Profil
filip186
ak to je docela hafo solidní výsledek, já myslím
Lexter
Profil
filip186
ak to je docela hafo solidní výsledek, já myslím

v no nevím jestli to je ironie ale to je fuk, dyť říkám že přepracovávám, komplet... když se na to budte koukat teď, tak vám asi bude zle :)
Lexter
Profil
upravuju akorát index, pak už budu změny jen překopýrovávat, vy to děláte jinek, či co? vše píšete ručně?
filip186
Profil
Casero
Hehe, na tvým casero.wz.cz je chyb 72 :)
Casero
Profil
filip186
:-D tayk to byl asi jeden z mých prvních webů..a jestli je tam kdy to na posledy bylo aktualizovaný..tak zjistíš, se sem tam už dlho nebyl..a v době kdy sme to naposled aktualizoval, sem ani nevědel co je to xhtml nebo tak něco
filip186
Profil
Casero
Moje 5 let starý výtvory, jak jsem zjistil, taky nejsou validní, lol!
Casero
Profil
filip186
bych se na tu validitu až tak neupínal..ale dost už OT
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0