Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, cp říkáte na tento web. www.mill.eu
Lexter
Profil
No tak to se mi líbí :) já nemám moc výtek a ty co bych měl, ani nestojí za řeč.
filip186
Profil
Vypadá to hezky, ale není to validní.
Gekon
Profil
filip186
A to je nějaká výrazná vada, že není validní?
filip186
Profil
Gekon
Není, ale je to lepší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na filipa186:
Nevalidita pochopitelně vůbec ničemu nevadí. Kdyby chtěl vědět, jestli to je validní, napíše adresu do validátoru a né sem.

Není, ale je to lepší.
Není to lepší. Pokud ano, v čem? (Založ si na to nové vlákno.)
DJ Miky
Profil
Pěkné, ale ty dvě tečky pod patičkou (TOPlist) bych skryl, vypadá to divně...
filip186
Profil
:loool:
souki
Profil
moc pěkné... jen bych možná zkusil jiné písmo.. a třeba menší...
a ten Toplist schovat
HeWeR
Profil
Moc se mi to líbí. Proč mi to velmi připomíná práce jednoho velmi kvalitního a renomovaného "plavacího" studia? :)
Stinky
Profil
Pří náhledu fotky Lightboxem se zobrazuje v popisku fotky Title... Chtělo by to nějaké title doplnit do odkazu ať to nevypadá blbě. Mapa by mohla být taky v Lightboxu. Jinak OK:)
filip186
Profil
Chamurappi
Já jsem to nějak nepochopil. To snad stranky MUSÍ být nevalidní, nebo jak to je? Já jsem si 4 roky myslel, že validní je lepší, ale teď v tom mám zmatek.
HeWeR
Profil
filip186
Doporučuji ti tento topic.

Pokud ti to nebude stačit, založ si nový s názvem: "4 roky jsem si myslel, ze web ma byt validni. Jak to tedy je?" ;o)
KGW
Profil
wow, design super, validni kod beru o jako podminku nutnou, takze urcite nebude problem ty drobny chybky, pouziti border u img, umisteni p spravit
kod vypada skvele, stranka umoznuje zvetseni pisma bez rozhozeni designu
snad jen tu znacku h4 ze zahlavi nahradit
a pouziti tech sipecek nahore je trochu matouci
--Error--
Profil *
Moc hezký ale už možná skoro by to hraničilo s webdesignovím přeplácáním! Je tam na mě už hodně detailů ale líbí se mě to.

Text mě přijde na pohled takoví nezajímaví oproti zbytku stránky.
Obsahově dobrý - čitelný..
filip186
Profil
HeWeR
Ono to je asi úplně jedno. Kdo to chce mít validní ať to má a kdo nechce tak nemusí. Jsem to ale :-■
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0