Autor Zpráva
Zelda
Profil
Ahoj lidi. http://www.painovinky.wz.cz ... jak se vám líbí? jak se zde orientujete? O čem ty stránky jsou?
Díky za kritiku. Zelda.

PS - dílo amatéra :o)
Acci
Profil
Kód je pěkný, jenom někde máš zbytečně moc br za sebou.
Na stránce Kontakt je stránka moc dlouhá, i když by nemusela (Firefox 1.0)
Všechny stránky mají stejný title
Zvětšování odkazů v levém menu po najetí myší je škaredé
Horní menu by mohlo mít levý a pravý padding
Obrázek na pozadí vkládej pomocí CSS
Logo nemá rozměry ani alt
Úvodní stránka je moc široká, i když by nemusela

Jinak je to celkem jednoduchý a pěkný
Zelda
Profil
Acci,
vidíš, a mě se to zvětšování líbí, ale názor zvenčí nad zlato, změním to. Proč padding u horního menu? (to se ptám, protože to opravdu nevím). každý odkaz má danou pevnou šířku, a je zarovnaný doprostřed.
title - opravím .-)
obrázek na pozadí - máš na mysli něco jako <style> div{background-image:.....} ?
logo upravím (proč se rozměry musí zadávat, když mi vyhovují ty, které obrázek má?)

Jinak díky, že jsi se na to podíval :o)
Marty
Profil
Docela pěkný, ale udělal bych výraznější hover těch odkazů v menu nahoře a ještě bych zapracoval na nějakým pěkným logu.
Petra
Profil
Zelda Rozměry obrázku se zadávají proto, aby prohlížeč věděl, jak velké místo si má pro zobrazení obrázku vyhradit. Když není zadaný rozměr, prohlížeč si žádné místo nevyhradí a než se stáhne obrázek vykresluje stránku vpodstatě tak, jako by tam ten obrázek nebyl. Potom musí tomu obrázku to místo uvolnit a ten třeba text okolo někam odsunout. To způsobuje takový ošklivý poskakování, zvlášť při pomalejším připojení nebo větším obrázku.
Zelda
Profil
Marty, myslíš hlavní menu? To záložkové?
Zelda
Profil
Smazáno moderátorem. Když někdo něco bude chtít říct k tvým stránkám, určitě se vyjádří.

P.S.: Vypni si Caps Lock...
Zelda
Profil
Docela se divím, že to tolik vadí, na xchatu, kde to docela zdárně dokáže odsunout velkej kus stránky to chápu, tady moc ne. Nicméně pravidla stanovujete vy :o/ ... moderátore, ty jsi jistě zkušený webák, pověz mi něco k mým stránkám, máš-li čas a chuť ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0