Autor Zpráva
Lexter
Profil
Po dlouhýcvh pokusech jsem dosílil snad správného zobrazování i když v ie mi blbne výška elementů, ale to doufám brzy napravím. Uf dalo mi docela zabrat napsat kód a i tak není tak dobrý jak bych si přál, ale co říkáte na design?

http://lexter.yw.sk/portfolio/data/pokus/

jak já nesnáším IE :( :D
Mistr
Profil
Lexter
(1) Postrádám klikací logo.
(2) Už sis něco zkoušel v Internet Exploreru ve Tvé stránce vybrat myší?
(3) Co to je Živlist? Dá se cekem odhadnout, že to asi bude živnostenský list, že? Tak proč to nevypsat? Já jsem se například se zkratkou Živlist ještě v životě nesetkal.
Lexter
Profil
Klikací logo nastyluju, to vím , mám to již v plánu. Živlist, já se s tímto výrazem také nesetkal, ale zákazník to na původních stránkách tak má, ale mohu to samozřejmě změnit.

Označení textu: Tak to jsem nezkoušel, jen s námahou se mi podačilo rozběhat ie a to až teď, nikdy jsem se s tím nesetkal, nevíš čím to je?
Lexter
Profil
Opravdu nikdo jiný nepohodnotí?

http://lexter.yw.sk/data/pokus/

Rád bych také odpověd na otázku ohledně toho ie

Klikací logo budu dělat až na závěr.
Keilew
Profil
Nelíbí se mi menu. To písmo je velký jak vrata od stodoly a ten hover je sice originální, nicméně se mi nelíbí. Ale část stránky už vypadá slibně. Pokračujte, je to nedokončené, vycházejte z toho, že barevně to celkem sedí a logo není špatné, vypadá moderně. Menu jinak, sazbu textu taky jinak.
Padre
Profil *
to menu je divné... a souhlasím absolutně s Keilewem
jinak je to takové mdlé, nezáživné...možná nějaký obrázek, barvy, štětka nebo něco takového. Jde o malířství, tak se toho neboj...
ale alespoň je validní ;-)
Lexter
Profil
už nemohu nic měnit, malíři mi po tom hrábli všma deseti, ale děkuji za názory, budu se jich příště řídit :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0