Autor Zpráva
jum
Profil *
Ahoj chtěl bych slyšet Vaše názory na stránky kapel straight

odkaz www.straight.cz

nevím proč ale opera mi neště některý texty ale tu snad nikdo nemá :-)
Lexter
Profil
Zvuk na pozadí, pro pomalé připojené holé neštěstí, nevím jak komu, ale mě vadí ten dost výrazný hover, jak mi odkazy začnou poskakovat.
Anonymní
Profil *
Za zvuk na pozadí (bez varování) bych vraž..l. Často si nahrávám muziku z internetu a když dojdu na stránku z hudebním "podbarvením", tak se mi to nahraje a to já nerad.
jum
Profil *
já si myslím že u kapely je ten player nutná věc ale asi by se mohlo nechat ne uživateli jestli ten player zapne nebo ne to ještě zvážím

díky jum
Lexter
Profil
nechat ne uživateli jestli ten player zapne nebo ne


Přesně
YoSarin
Profil
jum
Určitě nechat na uživateli ;) Jsem poslouchal Sto zvířat a najednou mi začalo ve sluchátkach trochu rachtat ještě něco jiného... požitek ;)
Jinak mi hodně vadí jiná věc - nedá se v tom scrollovat jinak než šipkama - a i na to jsem přišel víceméně jen náhodou, když to reagovalo až na cca desáté stlašení šipky - prostě to jede po řádkách...
Yo'Sarin
Filips
Profil
1) Hudba na pozadí - NE
2) Vevnitř jak je ten posuvník toho textu tak ho zviditelni. Nevěděl jsem jestli se to dá posunout nebo ne.
3) Je to strašně tmavé
jum
Profil *
2 Filips

jaké posuvníky myslíš tam žádné zatím nejsou ?? je to rolovatelný jen kolečkem myši a šipkama

časem ty scrollbary přidám a zvuk nechám na uživateli jestli si ho zapne
YoSarin
Profil
jum
S těm scrollbarama bych si pospíšil - je to celkem důležitý, na většině notebooků kolečko není a scrollovat šipkama je na dlouho a na nic...
učitel češtiny
Profil *
to neexsituje mnoho krásných českých slov {narážím na menu}
jum
Profil *
2 YoSarin:

njn já bych je tam šoupnul hned jenže by tam graficky nezapadli a zatím mě nějak nefunguje setStyle ve flasshi tak to budu muset udělat přes skiny

ale máš pravdu já na notebooky zapomněl :-(

2 učitel: jo existuje ale mě se to takhle líbí víc :-)))
Nox_lbc
Profil
vím že mít připojení 512Kbit/s od Kyslíku je přežitek, nicméně mám smlouvu do ledna ... do ledna je pro mě tvá stránka nepoužitelná ... myslím že nebudu sám ... ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0