Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku redesignu prezentace studia
Na tiskové verzi se pracuje.
Předem díky
Railbot
Profil
Pěkné. Jenom barva nadpisů v obsahu (takže i těch pár slovíček v patičce) bych dal tmavší barvou. Má to malý kontrastm velice špatně se to čte, hlavně na LCD (pokud tedy není člověk u toho monitoru nalepený nosem).
Plaváček
Profil
Ivet

Kontrast je bolestí tohoto webu, jak bylo řečeno výše. Vážnou chybou je ale také webový formulář, který jsem málem ani neodhalil. Pokud má sloužit svému účelu, měl by více jako formulář vypadat.
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Railbot:
Na kontrastu v nadpisech, v patičce, i vlastním textu jsem přidala, nebyl opravdu dobrý.

Plaváček:
Formulář "v ilegalitě" :) se pokusím v rámci možností vymyslet a udělat jinak.
Mistr
Profil
Ivet
Takový detail:
Odkaz http://studio.harmony-web.cz/sluzby-masaze.html#regenerace vede k nadpisku Regenerační masáž zad a šíje. Stejný popisek je použit i u TITLE odkazu v levém menu, který ale má text jen Regenerační masáž zad.

Jak jsem již ovšem napsal výše, je to pouhý detail.
Ivet
Profil
Díky Mistře, už je opraveno :)

Klient texty dost mění, nestíhám už ty detaily, tak pak hodně pomůže někdo pozornější nž jsem já :)
Deco
Profil *
Hezká stránka, vlbec zdroj není náročný je prostě dobrá
AlešD
Profil
Ivet: Líbí se mi to, tak že velmi.

Formátování odesílacího tlačítka formuláře se moc nedoporučuje, ale chápu, že šedivé obyč by bylo v tomto případě jako pěst na oko.
Osobně bych udělal celou hlavičku (nebo její větší část) klikací a ne jen ten nadpis, takhle tam musím šmrdolit myší a hledat, kde se změní na "ručičku". Ostatně to, že by hlavička (nebo část) měla být klikací jsem zjistil až při pohledu do HTML kódu.
Na http://studio.harmony-web.cz/relaxacni-pobyty-srby.html jsem si všiml, že text (Doprava: atd) je nalepený na obrázek té masírované ženské, možná by to chtělo trošku odsadit.

Jak jsem již řekl na začátku, dobrá práce.

<noflame title="třeba to i někdy vyhodnotím">již delší dobu tady provozuji anketku na téma: jaké výhody vám přínáší XHTML 1.0 Strict, vida toto DTD v DOCTYPE, ptám se i Vás, děkuji za případnou laskavou odpověď</noflame>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0