Autor Zpráva
Otas
Profil *
Prosím o zhodnocení webu, kód a grafika je moje, stejně tak css, ale běží to na RS2, tak snad mi to projde. Funkční odkazy jsou zatím jenom v patičce. Také ještě nejsou upravené všechny sekce RS, např. fórum a galerie. Díky
Adresa webu:MidasWeb
Keilew
Profil
To menu je hrozně utopený v černé, jinak je to nekonvenční stavbou a celkem se mi to líbí. Jen tak dál.
Mistr
Profil
Otas
Text odkazů je velmi nekontrastní vůči pozadí. Mám teď na mysli odkazy na černém pozadí v levém sloupečku a v patičce. Lidem s vadami zraku může činit čtení těchto textů problémy.

Jinak je to web moc hezký. Líbí se mi.

Snad bych jen zauvažoval nad odkazem pro administraci. Skutečně musí být na tak čestném místě (v titulku stránky). Stejně jej využiješ jen ty, tak proč jej neschovat třeba do patičky?
Otas
Profil *
Mistr:S tou administrací máš naprostou pravdu, někam jí schovám.
Mistr,Keilew: Menu předělám, bude kontrastnější i když ještě netuším jaký použiju barvy. Díky za připomínky.
Morasino
Profil *
Ta barva se k tomu vůbec nehodí.
Plaváček
Profil
Mi se to líbí. Zkus jenom ten hover v levém menu točit taky třeba do zelené barvy. Tlačítko vpravo nahoře pro vyhledávání bych nechal hranaté, nikde jinde obloučky nemáš. Pohrál bych si trochu s kodem, některé obrázky patří do CSS, ne do HTMl (mám na mysli třeba midas-pruh.gif)
Catch
Profil *
Tak tahle stranka je velive pekna a povedena :) Urcite trosku porez co bylo receno vyse a bude to dokonale. Co se treba naopak nelib me je zeleny vzorek vlevo. Klidne bych tam nechal jen zelenou barvu vzorek je tam zbytecny. Je to ale jen muj nazor :) mas to pekny.
Otas
Profil *
Morasimo: Zkoušel jsem to bez barvy, ale bylo to takové "suché" , takže zelenou asi nechám.

Plaváček: Ten zelený hover v menu jsem taky zkoušel, ale ta zelená na černé trochu bije do očí, možná zkusím nějaký tmavší odstín zelené.
OK inputy nechám asi úplně na prohlížečích.
Kód ještě vyčistím, je tam taky docela dost divů. Ten obrázek jsem měl v css, ale nějak se mi nedařilo ho napozicovat pod levé menu (aby se pod něj schoval při rozlišení 800x600). Nějak nepomáhal ani z-index, ale možná jsem dělal někde chybu, nevím.

Catch: Vzorek asi nechám, ale aspoň to bez něj zkusím, uvidíme jak to bude vypadat.

Díky všem.
Catch
Profil *
Otas: Jasny klidne ho nech to byl jen muj nazor vyzkousej jak by to vypadalo kdyz to bude lepsi se vzorkem tak to tak nech :)
otas
Profil *
Tak jsem to graficky opět trochu poupravil a porád nějak nevím, ještě to není ono, co myslíte?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0