Autor Zpráva
jindrak
Profil
Zhodnotíte pls můj předělaný web ? Budu rád za každý příspěvek,návrh i kritiku.Čím více příspěvků,tím lépe :D Zde je můj web: www.serk700i.wz.cz
Filips
Profil
1) Proč je v logu tvé jméno?
2) Nelíbí se mi to odskočení v menu přo hoveru
3) Odkazy alespon podtrhni
4) Nahoře a dole .:: Sony.... to se mě tam moc nelíbí. Nevěděl jsem jestli je to odkaz či co.
5) Jinak hezké
MATiK
Profil *
Celkově se mi to líbí (sice to díky svému staršímu krámu nevyužiju, ale to nevadí:-) Akorát mě praštila do očí typografie v hned v úvodním textu, za tečkou nebo čárkou se píše mezera a před vykřičníkem nebo otazníkem ne... Jinak dobré...
Inpocasi
Profil
Vadí mi tam to odskakující menupři najetí, použil bych jiný efekt, proř je tam dvakrát menu nechápu (sloupec v levo bych pojmenoval jinak). Jinak v té anketě ti ahlasovalo 1391 lidí, o tom silně pochybuju.
jindrak
Profil
V anketě mi opravdu tolik lidí hlasovalo,včera jsem mazal po půl roce ip adresy,aby se mohlo hlasovat znovu :) Bylo jich tam opravdu hodně....
Lexter
Profil
Hover, jak mi poskočí odkazy se mi moc nelíbí. Jinak nemám co vytknout, kdybych vytýkal, bylo by toho hodně, ale jde o prkotiny, jinak tu již bylo vše řečeno.
Padre
Profil *
mínusy
1) stránky nejsou validní
2) proč 2 x menu?
3) bold (hover) v menu
4) upload souboru? na co? (není nijak ochráněn, poslu-li tam neco velkeho, spadne to...)
5) centrování textu (název) v pod sekci videa (udělej to tak jak to máš u melodií)
6) iframe s cizí stránkou je ****, odkaz by byl vhodnější
7) banner WZ-REKLAMA se nezobrazuje korektně


plusy
1) obsah
2) vzhled OK (IE, FF i Opera)
Mistr
Profil
jindrak
Z titulní stránky: Maximální velikost souboru je 1.8Mb. Skutečně? Není to spíš 1,8 MB?
jindrak
Profil
Jo,ten můj pravopis je opravdu bomba :D
jindrak
Profil
Jo a ten štítek z WZ nahoře,že se nezobrazuje,to jsem celkem rád :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0