Autor Zpráva
pandebil
Profil
Dobrý den

Chtěl bych slyšet Váš názor na design stránek. Nejsem až zas tolik zkušený, ale něco už jsem se naučil. Taky bohužel neumím v php :( což by se mi dost hodilo - hlavně nějaký redakční systém, no ale to už moc odbýhám...

http://alanwake.hotgames.cz
Filips
Profil
1) Neklikací logo
2) Je to strašně tmavé
3) Špatně čitelné
4) Nelíbí se mi ty nadpisi nad jednotlivíma článkama jak jsou širší než obsah toho článku

aky bohužel neumím v php :( což by se mi dost hodilo - hlavně nějaký redakční systém
K používání nebo naistalování (lépe řečeno) Redakčního systému (CMS) nepotřebuješ umět php.
pandebil
Profil
JO JO klikací logo ještě přidám, tmavá mi vyhovuje a čte se mi to taky dobře :)
A co se týče 4. bodu - s tím taky nesouhlasím, pravě naopak, moc se mi to libí!
Filips
Profil
Chtěl bych slyšet Váš...
Můj názor jsem ti řekl. Nečitelné... Že se to čte dobře tobě neznamená, že se to dobře může číst i dalším deseti lidem.
pandebil
Profil
Jo asi máš pravdu, tak já teda změním barvu písma!
DJ Miky
Profil
Já takhle nepřečtu nic kromě nadpisů boxů. To považuji za velký nedostatek...
pandebil
Profil
Dobře a nevíte jakou barvu bych tam měl dát aby to ladilo?
pandebil
Profil
Tak jsem změnil barvy... Myslím, že teď to přečtou všichni! Kdyby ne - upozorněte mě prosím!
Lexter
Profil
dlouho se m i to načítá a děsně čte. ten kontrast by měl být ještě výraznější. mimoto ty nadpisy v navigaci a to pozadí s tím šroubem nebo co to je mi přijde dost "blbé". vůbec se mi to tam nelíbí
pandebil
Profil
Dobře, udělám ještě větší kontrast, ale fakt nevim o čem to mluviš - "to pozadí s tím šroubem". Mohl bys mi to trošku přiblížit?
Filips
Profil
pandebil
Myslí se tím ty pozadí nadpisů v menu.
Konkrétně toto:
Lexter
Profil
Přesně, to mi tam opravdu nesedí
Padre
Profil *
klasika...
validita, písmo...

doporučuji si přečíst nějaké články o tom jaké písmo je ideální pro web, resp. pro čtení.
pandebil
Profil
Tak ty obrázky/nadpisy v menu jsem předělal...
Anonymní
Profil *
Změň ten font, třeba na Arial, nejspíš to bude vypadat lépe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0