Autor Zpráva
Tobolka
Profil
Dobrý den, zajímalo by mě Vaše hodnocení mé nové tvorby

Škola Police

Přeji hezký den
Jan Tvrdík
Profil
Mně se to líbí, akorát ta hover u těch třech obrázků na titulné stránce mi přijde divnej.
Filips
Profil
1) Nějaké lepší logo bych tam dal
2) To menu bych možná nadepsal
3) Jak máš v menu ten hover tak tam se mi moc nelíbí to ztmavování toho borderu
4) Možná bych zmenšil tu patičku

Jinak se mit o velice líbí
Filips
Profil
hover u těch třech obrázků na titulné stránce mi přijde divnej
Mě se třeba velice líbí
Dan Fojtík
Profil
28.října - zpuštění nových stránek školy ( prozatim v testovacím režimu )

Ach jo.
Tobolka
Profil
Děkuji za upozornění - opraveno
Mistr
Profil
Tobolka
(1) Máš problém s mezerami. Někdy je dáváš tam, kde být nemají, a tam, kde být mají zas neopak chybí. Například už zde jednou zmiňované: 28.října - spuštění nových stránek školy (prozatim v testovacím režimu). Na vnitřní straně závorek se mezera nedělá.

Naopk za pořadovou číslovkou, resp. za její tečkou, se mezera dělá. Tedy například 28. 10. 2006 nebo v 1. i 2. pololetí apod.
(2) V poslední větě na stránce Vybavenost školy je asi chybka, ne? Pro výuku tělesné výchovy využíváme hlavně venkovní hřiště a při nepříznivém počasí. Nemá tam být "i"?
(3) V prvním odstavci stránky O naší škole občas vypadávají háčky ned písmenky, co? Základní škola a Materská škola Police je príspevková organizace zrízená obcí Police k 1.1.2000.Vystupuje jako právní subjekt a sdružuje tato zarízení: základní školu, materskou školu (odloucené pracovište), školní družinu a školní jídelnu. V uvedeném textu se vyskytuje i problém zmíněný v bodě (1) a navíc ještě neděláš mezery za tečkou ukončující větu.
(4) Vhodné je, aby položka menu měla stejný text jako stránka, která se zobrazí, po kliknutí na tuto položku menu. Cyhbou je například stránka http://www.skolapolice.cz/krouzky.php - v menu označovaná jako Kroužky, ale nadpisek je Zájmové kroužky. Nebo stránka http://www.skolapolice.cz/skolni_den.php - v menu školní den, nadpisek stránky je ale Organizace školních dnů.
(5) Nezapomeň na titulní stránce přehazovat již proběhlé akce z budoucích do minulých.
(6) Celkově stránky hodnotím jako velmi povedené. Líbí se mi.
(7) Jen takový nápad: když najedu ukazovátkem myši na obrázek, objeví se kolem obrázku barevný rámeček. Co aby se tenhle rámeček zobrazoval vždy v barvě sekce podle menu? A ne pořád jen světle modrý?

Na tu češtinu se když tak mrkni na stránku http://www.jakpsatweb.cz/interpunkce.html
Honza M.
Profil *
Nějak mi divně skáče hover efekt v menu (Opera 9).
Rozvrh hodin bych rozdělil spíš podle tříd než podle dní v týdnu. (Za předpokladu, že to bude zajímat žáky a rodiče - budou to mít přehlednější.)
Tobolka
Profil
Mistr

Velmi děkuji za Vaše rady a moc si jich cením. Mezery v nejbližší době opravím. Děkuji i za nápad s orámováním fotografií. V brzké době vyskoužím a uvidím. Děkuji
Padre
Profil *
velmi pěkný web, kéž by každá škola měla takovýto web... jen tak dál...
Mistr
Profil
Tobolka
za Vaše rady
Já tady každému na diskuzi tykám. Proto se omlouvám, pokud jsem se Vás tykáním třeba nějak dotknul.
jj no
Profil *
jj no
aquarii
Profil *
Mistr
Já tady každému na diskuzi tykám. Proto se omlouvám, pokud jsem se Vás tykáním třeba nějak dotknul.

Myslím, pane Mistr, že to myslel spíš jako jakýsi výraz úcty za to, že si mu tak užitečně poradil, než že by mu vadilo, že mu tykáš .)
aquarii
Profil *
Mistr
Já tady každému na diskuzi tykám. Proto se omlouvám, pokud jsem se Vás tykáním třeba nějak dotknul.

Myslím, pane Mistr, že to myslel spíš jako jakýsi výraz úcty za to, že si mu tak užitečně poradil, než že by mu vadilo, že mu tykáš .)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0