Autor Zpráva
509
Profil
je to cele vo flash... zaujima ma Vas nazor na vzhlad a prehladnost,, i ked to este nemam podokoncovane.. Zostava nahadzat texty a obrazky

http://www.design_ck.szm.sk/

dakujem....
Nox_lbc
Profil
Hele .. nemůžu kopírovat text ... celá stránka je naprosto nepoužitelná, design je nudný ... celkově tak 2/10 za snahu ...
Lexter
Profil
Nic moc, celá ve flashy, to bych nebral jako dobrý nápad. Barvy mi přijdou jako takové bahení :D
quinux
Profil
509
No když už je ta stránka ve flashi tak bych očekával nějaký zajímavý pohyb.
509
Profil
flas predsa neni len o vyanimovanych sprostostiach..;))) ved je to v prvom rade technologia... blaznive menu a podobne veci, to je len to podla coho ludia flash pozbnaju.. ale to flash flashom nerobi
quinux
Profil
509
flas predsa neni len o vyanimovanych sprostostiach
V podstatě je.

ved je to v prvom rade technologia
Ano, pro nízkodatové animace


Pokud použiješ flash, tak to opravdu musí nějak vypadat jinak je jeho použití zbytečné a špatné. Tvůj web lze udělat naprosto stejně v HTML a v HTM, by ho mohly indexovat vyhledávače a lidé by nepotřebovali mít flash nainstalovaný (krom jiného).
Anonymní
Profil *
U vyanimované sprostosti člověk alespoň ví, že si nikam klasicky po "webovsku" neklikne, neodrojuje, nezakopíruje.
U tvé prezentace člověk neví na čem je. Takový design by byl mnohem lepší v (X)HTML kódu.
Keilew
Profil
Tak já vidím nějaký pozadí a pak bílej rámec a v něm "chybějící zásuvný modul". Mačkám křížek a stránka upadá v naprosté zapomnění...
Přečti si třeba toto...
509
Profil
tak som sa dozvedel kadeco, len to co ma zaujimalo... to nie! ;)))
Keilew
Profil
509
Co ti k tomu mám napsat, když to nevidím?
quinux
Profil
509
tak som sa dozvedel kadeco, len to co ma zaujimalo... to nie
Chceš tedy vědět názor na vzhled a přehlednost, no tak:
Vzhled:
K tomu moc neřeknu, příjde mi takový normální. Není to špatně, ale mohlo by to být lepší ;)

Přehlednost:
S tou je to horší, když se mi stránka otevře tak nejprve vidím rozpůlené(=nečitelné) logo, v levém rohu pak zjistím, že jsem se dostal na web společnosti "C&K Partners", jenže záhy příjde změna, protože v úvodu vídím "Dom Kultůry - Devín", takže jsem zmaten, protože nevím jestli jsem na stránkách firmy nebo kulturního domu.

Pak přejdu na stránku "ponuka" a ouha, musím scrollovat ač obsah by se bezpečně vlez na stránku (kdyby nebyl použit flash) a co hůř ke scrollování nemohu použít své oblíbené kolečko u myši. Aktuality v podstatě to samé.

Takže výsledek je špatný a pokud bych se měl ještě zaměřit na přístupnost tak je web vzhledem k použité technologii nepřístupný.
509
Profil
;))

OKI, neprisiel som sem riesit dostupnost flashu a ani obhajovat flash ako technologiu, ak by som to nechcel vo flash, tak to v nom nebude, to je ale fuk...

Ale i tak dik za nazor
Euroblb
Profil
Design je pěknej, sic neoroginální, ale proč né...
Na ten flash si dej ale pozor.
Design není jen o tom jak to nakreslíš, ale musíš taky zajistit aby to vypadalo, ve všech prohlížečích stejně, na tož aby se to vůbec zobrazilo.

Jo a jinak nemáž žádnej hover v menu takže nevím ani jestly je to button nebo né...

na závěr: jako multimediální prezentaci webu bych to docela bral...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0