Autor Zpráva
Mariánka
Profil *
Ahoj všem, prosím o (shovívavé) hodnocení webu jedné ostravské neziskovky www.eico.cz

díky
Casero
Mariánka
moc nelíbí..je to takový rozkopaný..prostě jak kdyby ses naučil JS a použil ho..jak kdyby ses naučil tamto a použil..ale prostě dosebe to nezapadlo
quinux
Mariánka
Menu je tvořeno obrázkem což je hodně špatně, protože kmbinace barev pozadí a textu velmi zhoršuje jeho čitelnost a protože se (díky obrázku) nedá zvětšit může to dělat problémy.
Celá navigace je docela zmatená. Byl jsem dost překvapen, když jsem náhodou klikl na horní sadu fotek a dostal jsem se na nějakou galerii.
Některé stránky jsou roztaženy na celou šířku okna prohlížeče a jiné jsou zase vycentrované na střed. Takováto změna layoutu může uživatele mást.
Velikost písma je na jednu stranu chvályhodná, neboť je opravdu čitelné, ale na druho stranu to zas způsobuje zbytečné scrollování.
Taky centrování textu na střed není moc dobré.
"Kalendář akcí" směřuje na úvodní stránku.
A úvodní stránka, by hned měla říct, kde jsem se to vlastně dostal, tedy popis činnosti organizace a především nějaký základní přehled co na webu naleznu.
Euroblb
nic moc.....spíše to nic..
Gyoja
Profil *
Jen zběžně:

1/ Ta růžová v rozbalovacím menu nekoresponduje se zbytkem webu.
2/ Text na lište menu je rozmazaný.
3/ Logo by šlo v běžných grafických programech udělat daleko čistější, jemnější
4/ Člověk aby na úvodní stránce pátral, co jste vlastně zač.
Gyoja
Profil *
Pokračuju:

5/ Datum je na úvodní stránce zobrazeno hned dvakrát. I jednou je moc.
6/ Přes položku v menu s názvem Fotogalerie jsem se dostal na Kalendář, přes Kalendář jsem se dostal na Úvodní stránku. Zkrátka zmatek.

Dál už nepátrám, odrazen odcházím. Podpis: BFU
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.