Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj, tak taky něco házím ke kritice. Grafika není úplně můj obor, taky je to dost znát - návrh dělal někdo jiný. Ve finální verzi možná veprostřed bude nějaké strašné flashové logo, které tam bohužel klient (moje škola) chce mít.

http://škola.xídlišti.net
Filips
Profil
1) Dal bych výraznější hover do menu (třeba aby se to při najetí obarvilo :-))
2) Nějakou patičku tam dej.
Mistr
Profil
Gekon
(1) Větičku Vytvořil Štěpán Komárek v roce 2006. Všechna práva vyhrazena. bych vycentroval.
(2) Oba svislé sloupečky bych udělal stejně dlouhé.
(3) Zauvažoval bych nad nějakou hlavičkou.
Gekon
Profil
Filips
1.) Bude, neboj.
2.) Patička bude automaticky nalepená k obsahu, takže musím vymyslet takovou, která se bude hodit i k poloprázdné 1 stránce i k předlouhým textům.
Gekon
Profil
Mistr
1.) Díky, staniž se.
2.) Hm, to nebude snadné, protože v pravém je více textu :)
3.) Jak by sis to představoval?
Mistr
Profil
Gekon
(3) Něco výraznějšího. Ani já nejsem grafik, takže Ti těžko budu radit. Například bych zvýraznil text Mateřská, Základní a Střední odborná škola. Ovšem je to jen můj dojem. Zařiď se, proísm, podle svého nejlepšího svědomí. Máš mou plnou důvěru. :-)
(4) V prostředním sloupečku píšeš: Školní jídelna -- výdejna. Nestačila by tam jen jedna pomlčka?
(5) Jak se tak na to dívám, napadá mě, jak to vyzní s kontrastem písma vůči pozadí... Světle modré pozadí a tmavě modré písmo - nebudou s tím mít někteří spoluobčané problémy?
Gekon
Profil
Mistr
3.) No, něco s tím provedu, díky za náměty.
4.) Asi jo...
5.) Já myslím, že to pozadí je světlé dost.. uvidíme, co ostatní.
Gekon
Profil
Mistr
1.) Vyřešeno
4.) Vyřešeno
Gekon
Profil
No teda.. nemůžu si pomoct, ale nejde mi ostylovat menu tak, aby odkazy byly 1px dotted? Čím to může být? Je tahle vlastnost nějaká háklivá na něco?
filip186
Profil
Ten text Mateřská a základní škola + Střední odborná škola vypadá nějak divně.
Gekon
Profil
filip186
Kde konkrétně? Je tam vícekrát.
Gekon
Profil
Tak co, už nikdo nic?
Railbot
Profil
Gekon
V menu dej odkazum rozmery a dej je do bloku at je klikaci cele to policko, ne jen text.
Jak psal filip186 ten text je vazne hroznej. Urcite mel na mysli ten v logu (?) na prave a leve strane. Je to kostrbate, osklive.
Co takhle odkazum v textu nejaky hover?
Gekon
Profil
Railbot
Jo tohle myslel... no jistě, stránka ještě není hotová, je to jen návrh, takže kvalita toho textu v obrázku bude mnohem vyšší. S těmi tlačítky to není špatný nápad, zkusím to nějak udělat. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0