Autor Zpráva
janavk
Profil *
http://www.jakpodnikat.cz
Prosím o připomínky, kritiku a jakékoliv náměty, aby to bylo lepší. Díky
Jeher
Profil
Chtělo by to logo a ještě nějak zvýraznit ty rámečky.
janavk
Profil *
zvýraznit ty rámečky Orámovat?
Mistr
Profil
janavk
Nepodtrhával bych i čárky u odkazů. Například Ty máš Daňové slevy, - já bych to udělal Daňové slevy,
janavk
Profil *
Nepodtrhával bych i čárky u odkazů.
Díky
mila
Profil
V opeře ti to celé ujíždí do prava. Nemám zrovna malé rozlišení a stejně vidím vodorovný posuvník.

Jinak úspěch webu bych odhadoval spíše dle kvality obsahu. Například kdysi jsme tady řešili, jak si udělat živnostenský list. Když si tu diskuzi najdeš, tak zjistíš, co všechno může lidi zajímat. Když se podívám na jakpodnikat.cz, tak vidím jen pár bodů, které zjistím na každém druhém webu. Co je pro někoho samozřejmé, to pro člověka, který jde na úřad po prvé je španělská vesnice.
Petris
Profil *
Vyhodil bych text-align: justify. Ty roztažený odkazy vypadají divně.
janavk
Profil *
opeře ti to celé ujíždí do prava
O tom vím, ale nemám nejmenší tušení, co s tím.

spíše dle kvality obsahu
Chtěla bych, aby to vypadalo trošku profi, abych an tom mohla i trošku vydělat na reklamě.

Vyhodil bych text-align: justify.
To zkusím:)
habendorf
Profil
"Nenajdete zde všechno a i tady bude občas něco špatně."

To je hezké, upřímné a pravdivé :o)

Nenašel jsem nic o možnosti počítat si paušální náklady jako % z výdajů pro účely určení základu daně. A taky by mě zajímalo, zda to jde kombinovat se spol. zdaněním manželů?

Nechtělo by se ti to tam dopsat? :o)

Jinak docela pěkný web, hlavně obsahově. Když na tom obsahu ještě mákneš, bude to bezva.
Plaváček
Profil
janavk

Obsahově velmi užitečné, z hlediska webdesignu ale značně nepřehledné. Být vámi, zkusím oslovit nějaké webdesignerské studio, které vám pomůže s použitelností. Osobně bych tento web koncipoval podobně jako klasický portál. Takhle se v tom strašně ztrácím, po jednom kliku nevím, kde jsem. Což je škoda, vzhledem ke všem těm užitečným informacím.
janavk
Profil *
Takhle se v tom strašně ztrácím Díky za upozornění, chtěla jsem to mít dokonalejší a asi jsem to přehnala. Asi dám zase jednotné menu s celým výčtem stránek.

oslovit nějaké webdesignerské studio, No, zatím na tom nevydělávám, a zatím je mi cennější to, že se na tom učím. Takže to budu ještě pytlíkovat sama:)

paušální náklady jako % z výdajů
Je to jako kapitola daňových výdajů, asi se to těžko hledá.
habendorf
Profil
janavk: No jo, promiň, je to tam. Už jsem si dal do favorites :o)
Mistr
Profil
zkusím oslovit nějaké webdesignerské studio, které vám pomůže s použitelností
Občas se i zde na diskuzi objeví nějaká nabídka na vytvoření grafického vzhledu (zadarmo). Autor si to pak může uvést mezi svými referencemi. A vzhledem k obsahu webu veřím, že by to byla pro grafika příjemná reference.
Railbot
Profil
Obsahově pěkné. Chtělo by to stále pracovat na obsahu a hlavně tomu dát nějaký slušivý grafický kabát. Pak by tu byl vcelku velice užitečný web, kterých nikdy neni dost.
janavk
Profil *
nabídka na vytvoření grafického vzhledu (zadarmo)
Zrovna mi jedna přišla, tak se těším, co z toho bude:)
pracovat na obsahu
Snažím se. Když mě stresuje komunikovat přímo s lidmi, pořád mi ještě zbývá internet:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0