Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ohodnotte http://www.fine.sk/web1.jpg banner bude flashovy, co vy na to, chceme sa dostat z www.fine.sk este na vyssiu uroven pre graficke a webdesignove studio. Takze co by ste nechali a co sa vam naopak paci na novom.
Mistr
Profil
Anonymní
Já myslím, že celkem pěkné. Snad jen pozor, abys pak ve stránce neměl dva svislé posuvníky. Jeden u okna vpravo a druhý u centrálního světlého okna Tvého grafického nákresu. Uživatelé se v tom pak ztrácejí.
Anonymní
Profil *
myslite ze by sme mali ostat u pouzitelnejsieho fine.sk alebo grafickejsieho toho navrhu?
Mistr
Profil
Anonymní
myslite
Tento dotaz je určen jen mně nebo i všem ostatním? Já jen, že jsem Vám v první odpovědi tykal, tak jestli Vám to třeba nějak nevadilo. Já tady totiž na diskusi běžně tykám.

Co se týče odpovědi na otázku, já bych se přikláněl ke druhé variantě. Té nové. Myslím, že je lepší. Ovšem je to jen můj subjektivní názor. Jiní třeba budou mít názor jiný.
MZF
Profil
Nový návrh je pěkný, myslím, že by mohl návštěvníkům utkvět v paměti. Zkusil bych ale přesunout menu pod hlavní obrázek.
quinux
Profil
Anonymní
Starý vzhled mi říjde přehlednější, ale zase kdyby v tom návrhu byl text možná by to vypadalo jinak. Každopádně souhlasím s
MZF o přesunutí toho menu, protože když vidím velkou hlavičku tak instinktivně mé oči padají dolů na obsah a to menu jsem přehlédl a chvíli hledal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0